Хипертрофия на носната лигавица

  • 13 104
  • 7
  Сдобих се с тази диагноза още преди 12 години след дъъъълго лечение на тежък синузит. Още тогава ми казаха, че единственото решение е операция. Доколкото знам интервенцията не е много тежка, става дума за отстраняване на хипертрофиралата част на носната лигавица, прави се с местна упойка. Но било болезнено, с постоперативни отоци и т.н.
  Та, въпросът ми е има ли някой, който е минал вече "под ножа" за същия проблем.
  Как мина операцията, колко време се възстановява и т.н.

П.П. Утре съм на УНГ и понеже знам, че докторът пак ще ме навива да ме реже, затова реших да ви питам.
Виж целия пост
# 1
Мой познат се оправи с хомеопатия. Той е доста по-възрастен от теб и проблемът го имаше от повече от 20 години. И той го беше получил след дълго ползване на носни капки.
Виж целия пост
# 2
  Звучи обнадеждаващо...  Simple Smile Ако можеш и да го попиташ при кого е ходил? Че от многото хомеопати вече съм скептично настроена и съм навита да отида само при някой "изпитан".
  Аз самата не искам да се стига до консервативното лечение. Затова толкова години отлагам.
Виж целия пост
# 3
Ами аз знам при кого е ходил, защото една моя колежка я препоръча - Д-р Тенева.

Аз обаче съм скептично настроена към хомеопатията /не знам защо/, но него го излекува - не мога да си кривя душата и да лъжа
Виж целия пост
# 4
И на мен докторът ми предлага такава операция, че с едната ноздра заради това дишам доста трудно. А сега като имах и хрема беше един малък кошмар. ooooh!
Виж целия пост
# 5
Сестра ми я оперираха преди повече от 10 години, мисля с пълна упойка. Не е имало чак толкова тежък следоперативен период - завесе какво се разбира под тежък ,де. Определено и помогна, но няма обоняние!
Виж целия пост
# 6
  Вени, обонянието след операцията ли го изгуби? И хич ли няма или се притъпи?
  Защото сега аз съм с изострено обоняние и съм се чудела така ли ще остане и след операцията /ако се навия да ме режат, де/.
Виж целия пост
# 7
Стига бе!  Shocked Да не би заради една операция на носа и без обоняние да остана??? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия