Обича(ше) ли бебето ви да се къпе?

  • 2 626
  • 99

Анкета

Обича(ше) ли бебето ви (до годинка примерно)  да се къпе?

Опции:

Е, стана ми интересно...обичат ли да са във вода, под душа, в басейна. Аз си мисля, че  бебе, което не обича - няма. Я да видим.

А кое любимото "водно" място?
На нашия бебок басейна и душа са в сериозна борба за първото място...

P.S. Ако има различни отговори от 'да' и 'не' (например 'все му е тая') ще ги допълня.
Виж целия пост
# 1
Докато не стана 5 кг неистово ревеше във ваничката /и в леген пробвахме без успех/. А сега не заспива, ако не е минала през душа, ако се излъжем да я сложим в коритото /в банята/ къпането се проточва мно-ого.
Баткото винаги е обожавал къпането, плицикането и производни.
Виж целия пост
# 2
И двете - да. Морето им е най-любимо. Цялото лято бяхме в Гърция и излизаха с посиняла уста и двамата... Laughing
Виж целия пост
# 3
обича да.
петра е много малка още. сега се къпем вечер в малък надуваем басейн като яполиваме с душ-слушалка. след това развинтваме слушалката, защото не иска да се раздели с нея. често и заспива с нея  Laughing
Виж целия пост
# 4
И двамата обичаха, а и все още обичат.Където има вода, те са там. Laughing
Виж целия пост
# 5
Обича , но миенето на косата е проблем  bath  bath1 newsm37
Виж целия пост
# 6
не иска да се раздели с нея. често и заспива с нея  Laughing
бухахаха...това е много яко  Laughing
Сигурно имате резервна...иначе трябва все да се къпете преди нея, което някак не ми се връзва с организацията на нещата в къща с бебе.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Даа,обича много но сега от както застудя я къпем за 5 минути и хич не е очарована..
Виж целия пост
# 8
много обича да е в коритото baby_neutral
Виж целия пост
# 9
И нашето бебче много обича къпането..сложим ли я в коритцето и стои като препариранна:)
Виж целия пост
# 10
Мнооого!Колкото и да му е криво ,види ли коритото и млъква!
Виж целия пост
# 11
много обичаме да се плацикаме във вода.Само ни е много неприятно миенето на главата  bath1
Виж целия пост
# 12
Първият месец беше кански рев. Такъв страх от водата - ужас!
 След това обаче нещата се обърнаха, сега обожава.
Виж целия пост
# 13
Да, водата е нейната стихия  Laughing. Няма значение дали е душ, корито, леген, вана, море или басейн....и все пак морето като че ли най я кефеше.
Виж целия пост
# 14
Брей, само Софето ли не обича да се къпе?  newsm78
Преди всяко къпане се настройвам психически, защото реве през цялото време - от събличането, къпането, сушенето, обличането, до сушенето на главата. Рев, рев, рев....  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия