Спешен въпрос!!!!

  • 719
  • 12
Моля ви да ми дадете съвет,незнам какво да правя,бях на преглед(а сум в 9-я месец),та доктора ми откри някаква бактерия от влагалищния секрет и каза 4е трябвало да се лекувам с антибиотик-оспамокс,не мислите ли 4е е противопоказно и би могло да навреди на бебето Cry
Виж целия пост
# 1
Мисля че няма проблем да приемаш този антибиотик.Една моя позната също го приемаше в твоя месец.Много по-важно е да бъде отстранена бактерията,за да не се пренесе на бебето.Успех!Леко раждане!
Виж целия пост
# 2
едва ли,аз съм пила оспамокс в 5мес.
Виж целия пост
# 3
Този антибиотик го изписват и на кьрмачета,така че може би не е проблем да се взима и от бременна. Най-добре се довери на лекаря си.
Виж целия пост
# 4
Този антибиотик го изписват и на кьрмачета,така че може би не е проблем да се взима и от бременна. Най-добре се довери на лекаря си.
Peace Синът ми беше на 40 дни когато ни се наложи да му даваме от този антибиоти. А и в 9-ия месец бебчето се е развило напълно- опасно е ако се приемат лекарства през първите месеци. Много по-важно е да отстраниш бактериите- те може да се окажат проблем при раждането Naughty
Леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 5
Не мисля, че има за какво да се трвожиш след като ти е предписано от лекарят ти.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви  мили4ки,просто се притеснявах Peace
Виж целия пост
# 7
Няма да си навредиш на теб или на бебо.Все пак имай доверие на лекаря си.
Виж целия пост
# 8
Не се тревожи ...пък и толкова малко ти остава Hug
Виж целия пост
# 9
пий го спокойно
Виж целия пост
# 10
И аз съм взимала оспамокс по време на бременността, в седми месец. Няма проблеми  Peace.Много е важно да се отстрани бактерията, за да не се предаде на бебето.
Виж целия пост
# 11
И аз знам, че не е проблем... личната ми лекарка /която ни е семейна приятелка/ ми каза че мога спокойно да прибегна към него при нужда! За щастие на ми се наложи  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Няма проблем,пий го спокойно. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия