Водите ли бебешки дневник? Какъв?

  • 4 473
  • 76
Мили мами, аз минах вече окончателно в майчинския отбор след като в петък - 06.10 си родих момченцето. Казва се Даниел, тежи 3.400 и е 49 см.и раждането беше нормално и леко.
Изфуках се, а сега към въпроса.
Ползавате ли дневник в който да записвате интересните бебешки неща.
А какъв сте си купили, кой е най-удачен и смислен? От къде го купихте?
Бъдете здрави и гушнете бебчетата си!
Виж целия пост
# 1
Честито!

не, не съм имала време с нито едно от двете бебета!
Виж целия пост
# 2
честито и то мен!
на мен ми подариха 2 а и  аз си бях купила преди това, та ми станах 3, мисълта ми е изчакай може да ти подарят, напоследък е доста актуален подарък.
а иначе има ги в повечето бебешки магазини, почти всички са еднакви, ето тук може да видиш някои
http://www.family-bg.com/catalog/catX_22_25_128.htm?osCsid=ac9d9 … 91e5746807135c9fb
Виж целия пост
# 3
Честито   bouquet
Не водя дневник.
Виж целия пост
# 4
Честито бебче  bouquet
Водя дневник, подариха ни го . Много ми е приятно да се занимавам с него, още от първите дни.
Най-забавно беше, когато решихме да направим отпечатъци от крачето и ръчичката. Голямо цапане падна! Laughing
Виж целия пост
# 5
ЧЕСТИТО!Съвсем скоро попаднах на един страхотен албум,на издателство"Хермес" е.Казва се "Моят първи албум"-от раждането до първия учебен ден.Вътре има място за снимки и място за писане за най-важните моменти в живота на детето,а илюстрациите с мечета са много сладки.Доста има за попълване,но един ден това ще бъде прекрасен спомен за детето Peace
Виж целия пост
# 6
Честито! Записвам си в един тефтер , по - удобно ми е Wink
Виж целия пост
# 7
4естито за беб4ето !    bouquet
 водих дневник някъде до 6-я месец ... сега съжалявам 4е не го продължих ..тогава си мислех 4е ще си спомням вси4ко .. но не .. ако имаш време води си го .. кое зъб4е кога е пораснало ..колко кила е ..какво е хапнал .. ще ти  е интересно  после
Виж целия пост
# 8
Честито бебче!
Подариха ми този и споменатия на Хермес. Предимството на този от Фют е, че снимките се пъхат в джобчета, но пък е до 1 годинка. На Хермес пък снимките са много малки. Записвам и във двата+в едни бележник, това, за което не е отредено място в дневниците. Виж и тази тема, ако искаш сама да си направиш дневник от снимки или пък подписа на Малена.
Виж целия пост
# 9
Да!Сестра ми го донесе от САЩ!Подобен на тези,които има тук,но по-подробен!Има и рамки за снимки(шарени, картонени,различни размери и форми),има място за гривната от род. дом и др.
Виж целия пост
# 10
Посъветваха ми /навремето Smile/ да си водя такъв, може и съвсем обикновен/, защото при евентуално второ дете ще си помогна много, нямаш представа как се забравя всичко !newsm78
Виж целия пост
# 11
Да водя си дневник. smile3523
    Честито! newsm30
Виж целия пост
# 12
чЕСТИТО и от нас smile3525.И моето бебче се казва Даниел все се каня да започна да му водя дневник че стана на три месеца но не съм го направила.Целувки на бебче Дани bye
Виж целия пост
# 13
Ух, на мен ми подариха този на Хермес, ама все забравям да извадя снимки и да го налепя. Една страхотна мама от форума, много готина приятелка ми го донесе още в родилното и ми е много скъп подарък! Ако не ти подарят си го купи непременно ,страхотен е! Peace
Виж целия пост
# 14
да ти е живо и здраво бебчето!по темата-да,имаме бебешки дневник и трябва да ти кажа,че е голямо забавление да записваш събитията в него.представям си един ден колко ще му е интересно на бебо да го чете. book
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия