Спешно! Добър хирург в Плевен!

  • 11 728
  • 6
Здравейте на всички!
Издирвам добър хирург в Плевен.
Отнася се за 5 годишно детенце. Спешно е!
Моля ви, ако знаете - споделете с мен!

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Миличка, детенцето в състояние ли е да пътува до София? Мисля, че тук повече хора могат да ти дадат инфо именно за Сф.
Мисля, че там имате по-голям шанс...
Моля се да намерите добър лекар Praynig

Не знам дали ще ти е от полза (ако не разполагате с много време и трябва да се действа спешно), но виж този сайт и форума към него, там отговарят лекари специалисти, някои от Пирогов. Пусни тема със спешно питане...най-късно утре ще имаш отговори. Ако искаш прегледай и съдържанието на сайта, описани са много симптоми и заболявания...
http://zdraveto.bg/
Виж целия пост
# 2
Не знам.
Той е с болки, но... Иначе аз веднага мога да го закарам в София. На момента!
Нито лекар познавам, нито знам, обаче къде да го заведа.
В паника съм. Confused
Благодаря ти, СТеф! Много.  bouquet
Виж целия пост
# 3
В другата тема момичетата писаха за Пирогов...Доктор Оги от детската хирургия там преди пишеше във форума.Но рискът е голям,всичко се случва по пътя...По съпътстващи симптоми не могат ли да предположат причината?
Дано да вземете най-правилното решение и детенцето да издържи!
Успех,Дивианка!
П.П.Някъде беше написан и телефона на Д-р Оги...Може да му се обадите.И аз ще потърся...

Завеждащ Секция по детска хирургия
   
   Доц. д-р Огнян Бранков, к.м.н.
тел./факс: 02/ 952 21 37, тел.: 02/ 9154 482 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122664.msg2314945#msg2314945   и тук има за него...

Виж целия пост
# 4
В другата тема момичетата писаха за Пирогов...Доктор Оги от детската хирургия там преди пишеше във форума.Но рискът е голям,всичко се случва по пътя...По съпътстващи симптоми не могат ли да предположат причината?
Дано да вземете най-правилното решение и детенцето да издържи!
Успех,Дивианка!
П.П.Някъде беше написан и телефона на Д-р Оги...Може да му се обадите.И аз ще потърся...

Завеждащ Секция по детска хирургия
   
   Доц. д-р Огнян Бранков, к.м.н.
тел./факс: 02/ 952 21 37, тел.: 02/ 9154 482 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122664.msg2314945#msg2314945   и тук има за него...


  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти, мила! Hug
Виж целия пост
# 5
Здравей,
Имам роднина които е анестезиолог в Плевенската УМБАЛ ако искаш мога да му се обадя и да ми каже към кого да се обърнете. Там са много добри лекари, специално аз съм лежала под наблюдение в детска хирургия. Всичко е на доста добро нива и работят с направления, макар че е по-добре на частно направо в отделението.
Но ако искаш мога да го разпитам.
Виж целия пост
# 6
Казва се Юлиан Рабчев и е в частна слиника "Света София" В Плевен, при него оперирахме Жорето втория път.
За координати ще ти пиша по- късно ,че само мъжа ми му има координатите.
Пиши дали се интересуваш, стискам ви палци Praynig

координати на д-р Юлиан Рабчев 0888 958 769
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия