Бебешки шезлонг с вибрация

  • 2 241
  • 14
Много ви моля, някой да е виждал такъв? Имахме на фишер прайс, но след една седмица употреба моя мъж го скапа, а бебето само в него спи като има колики. Ако някой го е виждал в онлайн магазините.... или пък някъде другаде и някаква цена.....
Виж целия пост
# 1
В магазина на Mother care има (на "Леге" 8 ) . Ето го:


Цената му, ако не се лъжа, е 138 лв.
Виж целия пост
# 2
И в Марсел има на Фишер Прайс 138 лв само,че синия от "океанската" серия.
Виж целия пост
# 3
О, боже! Сериозно ли? Утре отиваме в София! Дали работят в събота?
Защото бебето реве, че си е свикнал с вибрацията и шезлонга, аз рева защото го нося от час и не иска да спи,а шезлонга го няма, а мъжа гледа умно и си мисли, колко много е сгафил.
Виж целия пост
# 4
Звънни първо по телефона ,защото не винаги ги има.Аз звънях в Премаман за люлка нямаше,но пък чакаха стока.
Виж целия пост
# 5
Как го е скапал мъжа ти? Ако не вибрира, погледнете батериите (сменят се). Ние имаме на Фишер Прайс океанската серия. Много здрав и трудно би се скапал  Thinking
Виж целия пост
# 6
Такъв шезлонг има и в магазина в София ленд. Цената му не помня, но може да се обадите по телефона (02/9691111) да проверите, пък и да разберете дали могат да ви го запазят, защото има само една бройка. По принцип в магазина всички стоки са намалени с 30-50%, защото спират да работят в неделя.
Тъкмо сега звънях в магазина за друга играчка и попитах за шезлонга - имат 2 броя и цената е 100лв.
Виж целия пост
# 7
Какво продават още в този магазин?
Виж целия пост
# 8
ако сте гледали секса и града там също имаше шезлонг с вибрация и се беше повредил и Саманта сложи вибратора в шезлонга и бебето спря да реве Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
На Чиполино има такъв за около 70лв.
Виж целия пост
# 10
на чиполино е 65 лева води се Преносимо музикално легло-има го по он лайн магазините
Виж целия пост
# 11
Какво продават още в този магазин?
Има играчки на Fisher Price (предимно за бебета на възраст 0-12месеца), Abrick Ecoiffier (конструктури), Barbie кукли и аксесоари, много пъзели на Educa  и Ravensburger.
Магазинът е доста обран, защото го затварят в неделя и не зареждат.
Виж целия пост
# 12
Как го е скапал мъжа ти? Ако не вибрира, погледнете батериите (сменят се). Ние имаме на Фишер Прайс океанската серия. Много здрав и трудно би се скапал  Thinking
Виж сега...... 120 кг като му се тръснат отгоре какво би станало? (риторичен въпрос, имам нагледен пример какво става) Close
Виж целия пост
# 13
ти ме кефиш-паднах от смях rotfImbo
Виж целия пост
# 14
О, боже! Сериозно ли? Утре отиваме в София! Дали работят в събота?
Защото бебето реве, че си е свикнал с вибрацията и шезлонга, аз рева защото го нося от час и не иска да спи,а шезлонга го няма, а мъжа гледа умно и си мисли, колко много е сгафил.
Mother carе работят и в събота и в неделя. Ако искаш можеш да им се обадиш предварително да видиш дали го имат още. Тел: 02/9878826, 9878836 (ако им звъннеш ги питай дали имат наличен шезлонга с вибрации от оранжевия каталог -пролет/лято 2006, който се намира на стр.256, номер 5- сега го погледнах в моя каталог, точно 138 лв. е със сигурност!)
Успех и да се похвалиш после с нова покупка!!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия