какво интересно има за деца тази събота?

  • 2 787
  • 50
има ли някакви интересни развлечения?!
Виж целия пост
# 1
ще си правим ли втора част на есенния празник?
Виж целия пост
# 2
мислите ли, че ще е хубаво времето?
Виж целия пост
# 3
Ако времето е хубаво сме на линия за Борисовата! Иначе в кукления театър видях, че ще има разни неща... Ние в неделя и на протеста срещу застрояването ще отидем... Чудим се още и за зоологическата, макар че не съм фен изобщо на тоя затвор... Цяла седмица лапето плаче от новата ясла и аз барабар с нея, за пръв път от толкова време се радвам, че е петък и ще сме заедно цели два дни...
Виж целия пост
# 4
Дано да е хубаво времето и да си направим есенния празник. Тя почти всеки ден ме пита: "А тази събота ще има ли есенен празник. Искам да нижем гердани от листа и да пускаме хвърчила"
Иначе харесах това - http://programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&eid=26221
А, да ви се похваля, днес сме на балет. Истински в Операта - Спящата Красавица. Дано да я заинтригува, че е дълъъъг.
Виж целия пост
# 5
от колко часа!?
Виж целия пост
# 6
7:00. И е цели 3 часа  ooooh!
Ако решите да идвате, свиркай на лични, или на кю.
Виж целия пост
# 7
Копче за сън е в неделя
в Събота е Пинокио
- това за Младежкия театър

Хайде есенен празник!
Виж целия пост
# 8

А утре от 19:00 часа същата постановка ли е?
Виж целия пост
# 9

А утре от 19:00 часа същата постановка ли е?

Останах с впечатление, че не е.
Виж целия пост
# 10
Ако има есенен празник, ние ще можем само в неделя, защото съботата ни е доста запълнена откъм занимания.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
В неделя сме на рожден ден.
Виж целия пост
# 12

За  ooooh! може да се окажеш права. Камен беше на 7, когато го гледахме и последната част му се видя прекалено дълга. Виж, "Лебедово езеро" му хареса много повече.
Виж целия пост
# 13
Ние в събота сме на театър в "Смехорани" - на "Малечка палечка"
Вчера ходих с детето на "Ах този джаз", понеже се оказа в последния момент, че мъжа ми няма да може да дойде и аз реших да отида с малката госпожица.
Мноооого и хареса. Верно, че накрая малко дългичко и се стори да седи на едно място  Laughing, но се справи, а и беше толкова впечатлена от Народния театър, от големите блестящи полюлеи, от златните балкони ........
Виж целия пост
# 14
времето за събота е като днес, а за неделя - ще се оправя към слънчево  Grinning
така че казвайте
аз нямам против и утре да се разходим в борисовата  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия