Дайте съвет!

  • 518
  • 10
 Здравейте момичета първо искам да ви благодаря за съветите, които ми дадохте за  за сърбижа по корема. От няколко дена ми прави впечатление ,че май корема спря да ми расте. Това мормално ли е? В 4 месец съм.Иначе се чуствам странно добре .Мерси.....
Виж целия пост
# 1
Ти как искаш - всеки ден да има видима разлика  Wink Щом се чувстваш добре, няма място за притеснения  Peace
Виж целия пост
# 2
За четвъртия месец е нормално. През последните два месеца ще усещаш да ти расте постоянно корема. Ще се чувстваш много голяма и тежка. Затова сега щом се чувстваш добре - се радвай, че още можеш да се движиш. Аз за цялата бременност качих 13 кг, като само за последните две месеца наедрях с цели 6 кг. Накрая не ходех, а направо се "търкалях" като футболна топка.
Виж целия пост
# 3
rujka, това са бели кахъри, мила. Спокойно, щом се чувстваш добре, значи всичко е ок! Радвай се на състоянието си! Wink
Виж целия пост
# 4
Нама как да виждаш разлика всеки ден, успокой се всичко е наред. Чак в 8-9 месец е по отчетливо нарастването но пак не е в часове. Мери се всеки ден ако толкова се притесняваш.
Виж целия пост
# 5
..... Накрая не ходех, а направо се "търкалях" като футболна топка.

И аз точно така се чуствах Simple Smile
А защо си мислиш, че се чустваш
Цитат
странно добре
? Защото според филмите на бременните трябва да им е лошо, да повръщат и  др. такива гадости? Аз имам 2 бременности и през двете се чувствах отлично.
Виж целия пост
# 6
Спокойно-ти си на фаза "нещо не е както трябва" - всички са така през този период, но се оказва че няма нищо тревожно. Милсиш си само при мен е различно, аз не съм като другите и т.н. 
Лека бременност и спокойно Peace
Виж целия пост
# 7
Въобще не се притеснявай. На мен започна да ми расте корема едва сега в началото на 5 месец.
Виж целия пост
# 8
Според мен трудно можеш да разбереш дали корема ти расте или не.Все пак всеки ден се гледаш Hug
Виж целия пост
# 9
Чак пък да спре да расте Wink Спокойно, след 2-3 месеца ще се чудиш "накъде още ще расте този корем" Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 10
Ох миличка,спокойно ще видиш по-нататък накрая как бързо расте,моят сега расте с всеки ден и става все по-тежко и по-тежко Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия