магазин за пердета

  • 4 023
  • 9
Можете ли да ми препоръчате хубав магазин в София за пердета.Трябва спешно да избера за хола ни,преди да се е родило бебето.Разглеждах в Практикер и Мосю Бриколаж ,но или не ми харесаха или са много скъпи(по 30-40лв метъра,иначе са прекрасни).
Виж целия пост
# 1
Виж в СОМО, по принцип там цените не са много високи wavey
Виж целия пост
# 2
Нямам идея какви са пердетата по "Екзарх Йосиф" /не съм се интересувала/, но в отсечката от Халите до Женския пазар има концентрация на магазини за пердета и дамаски / поне 5-6/.
Виж целия пост
# 3
Аз скоро бях в COMO,но там нищо не ми допадна,а и цените им не са изгодни. Solaris ти е дала полезен съвет-в този район може да си харесаш нещо хубаво и на добра цена.Една приятелка ми каза,че на Илиенци също имало избор,но аз незнам подробности.
Виж целия пост
# 4
на ул Цар Асен в началото при Алабин има магазин, шият ги за няколко дни, има и по-ефтини и по скъпи, моите са от там.
а от Илиенци не излизат много по-ефтини, една позната наскоро си купи от там
Виж целия пост
# 5
на Пътеките (новите) в Младост 1А. магазин 99
Виж целия пост
# 6
Вчера бях в Домко и там видях, че има голямо разнообразие, но за цени не съм гледала...
Виж целия пост
# 7
Има една фирма....Велекс..те са вносители.....намира се в дружба...след магазина на рено.....ще се замаеш от количествата...просто няма начин нещо да не ти допадне.....могат и да ти ги ушият там ако искаш
цените са всякакви....има и по 60 лева метъра....но има и евтини
ние си купихме с патето Доналд....
имат и магазин в Скай сити нов.....и някъде на раковска между сливница и пожарната.....но точно къде не разбрах.....
Ако искаш....пиши ми на лични....аз ще им изровя телефона
Виж целия пост
# 8
обясни, моля те по-подробна къде се намира този Велекс.
Това склад ли е, може ли човек да разгледа?
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички отзовали се.Поръчах си прекрасни пердета от един магазин на Екзарх Йосиф-страхотни десени има на супер цени!Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия