Кой казва, че Драганов е най- добрия?

  • 2 121
  • 39
Вчера отивам пред кабинета на въпросния д-р Драганов във поликлиниката на Военна болница и го намирам заключен. След десетина минути пристига сестрата и ми заявява, че Драганов не се чувствал добре и си отишъл. И всичкото това, след като имам час записан преди 27 дена! Въпросният лекар си позволи да върже мен и детето ми, без да му пука какви организации съм правила, за да мога на точния ден да отида в точния час. Без да му пука, че пътувам от " Люлин", че плащам паркинг. А ако бях с градския транспорт? Цялото това поведение за мен означава само едно: Той е непрофесионалист, който не уважава пациентите си.
Виж целия пост
# 1
съжалявам за случилото се ама нали и той може да се разболее.
А това с часовете да те уведомят, че има проблем трудно би станало, поне на мен не ми искат телефон за обратна връзка като си записвам час. А често се е случва при записан час и пациента да не уведоми, че няма да дойде(аз докато аз също съм чакала със седмици за да си запиша час).
Виж целия пост
# 2
Мдааа, неприятна ситуация, но трябва да се съглася с Мама на слънце, че наистина е възможно човека да се е разболял.Случват се и такива работи за съжаление.Иначе като професионалист е един от най-добрите.А това, че системата "лекар-пациент-обратна връзка "има нужда от подобрение е несъмнено.
Виж целия пост
# 3
"Не казвай хоп, преди да скочиш" - пише в подписа ти... Защо си правиш прибързано заключение и заклеймяваш д-р Драганов? Той не е ли човек да се разболее?
Не е приятно случилото се, но всичко става на този свят. Не хаби нервите си за такива работи.  Peace
Виж целия пост
# 4
Права си Краставице, но аз бих останала да дочакам пациента си и лично да му кажа, че не се чувствам добре. Все пак той не е очен или УНГ специалист. Просто трябваше да види плоско ли е стъпалото на детето ми. Не мога да не се запитам, ако бях отишла в частния му кабинет- платено, пак ли така щеше да си замине?
Не го заклеймявам, просто си задавам въпроса освен да дава стелки на децата и да ги праща да си купуват пантофи от неговия магазин, какво друго може? И ако не беше модно да се ходи при него / на което се подадох, признавам/ какво ли щеше да стане? Все пак Горна Баня  е пълна със специалисти, които не го долюбват между другото. Проф. Владимиров ми каза, че Драганов е един амбулатен търговец и май излиза прав.
Все си мисля, че един лекар преди всичко трябва и да е отговорен.
Виж целия пост
# 5
Права си Краставице, но аз бих останала да дочакам пациента си и лично да му кажа, че не се чувствам добре. Все пак той не е очен или УНГ специалист. Просто трябваше да види плоско ли е стъпалото на детето ми. Не мога да не се запитам, ако бях отишла в частния му кабинет- платено, пак ли така щеше да си замине?
Не го заклеймявам, просто си задавам въпроса освен да дава стелки на децата и да ги праща да си купуват пантофи от неговия магазин, какво друго може? И ако не беше модно да се ходи при него / на което се подадох, признавам/ какво ли щеше да стане? Все пак Горна Баня  е пълна със специалисти, които не го долюбват между другото. Проф. Владимиров ми каза, че Драганов е един амбулатен търговец и май излиза прав.
Все си мисля, че един лекар преди всичко трябва и да е отговорен.

това не го разбрах Confused
Не можеш да знаеш точна какво му се е случило, освен лекар, той е и човек.
Иначе съм на мнение, че не е особено добър специалист, което обаче няма общо с причината да пуснеш темата Naughty
Виж целия пост
# 6
разбирам, че не е приятен случая, но не разбирам какво щеше да се промени ако доктора те чакаше и лично ти съобщеше, че не може да те приеме. Все пак и той е човек и не са му чужди човешките болки.
Като са ти казвали лоши неща за него да не си се записвала за час за преглед.
Виж целия пост
# 7
Хем пискате за бацилите от чакащите болни пациенти, хем искате болен лекар да ви прегледа детето.... Tired
Какъвто и да е-всеки се разболява, дори и президента...И Алекдандър Македонски най-вероятно се е разболял и е пропуснал да завладее света ей така...щото се случва мамка му...
И друго-не си имала само ти записан час-да изчака всички и да ги предупреди ли предлагаш? 3 дена да стои и да предупреждава.Или само теб да беше изчакал, защото хвърля боб и знае, че идвате от Люлин и плащате паркинг и какво беше още там... Whistling
Виж целия пост
# 8
Драганов работи с апаратура от 19-ти век, някакъв прототип на съвременния ехограф. Това за мен  е по-притеснително, отколкото това, че си е тръгнал, когато е бил болен.
Виж целия пост
# 9
А бил ли е болен наистина? Освен това нямаше никой в чакалнята, и той не благоволи да си вдигне телефона, когато го търсих- няколко пъти.
Виж целия пост
# 10
Ами аз и съпруга си като търся, не виднаги ми вдига.Човек има някакви причини.Хайде сега да се хванем да доказваме кой колко е болен... ooooh!
По тази логика пък аз мога да попитам-а от Люлин ли сте идвали наистина?
Виж целия пост
# 11
"Не казвай хоп, преди да скочиш" - пише в подписа ти... Защо си правиш прибързано заключение и заклеймяваш д-р Драганов? Той не е ли човек да се разболее?
Не е приятно случилото се, но всичко става на този свят. Не хаби нервите си за такива работи.  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 12
"Не казвай хоп, преди да скочиш" - пише в подписа ти... Защо си правиш прибързано заключение и заклеймяваш д-р Драганов? Той не е ли човек да се разболее?
Не е приятно случилото се, но всичко става на този свят. Не хаби нервите си за такива работи.  Peace

 Peace
Ами да, на всеки може да се случи!
Виж целия пост
# 13
Това, че се е разболял и си е отишъл, е бял кахър, и част от присъщото безгрижие на голям процент от българското лекарско съсловие, което въобще не цени пациентите като хора и не пести времето им.

Драганов е непрофесионалист, защото пропуска луксации и дисплазии, защото е твърд противник на рехабилитации, масажи и гимнастики, защото когато детето не прохожда, поради наличие на неврологичен проблем, той не пренасочва родителите към невролог, а им обяснява, че колкото по-късно проходи детето, толкова по-добре; защото вместо да обясни културно вредата от проходилките, вика по майката, че по-добре хич да я нямало...
Така че Драганов си има много кусури, като водехме сина ми на масажи се запознах с родители на деца, които са закъснели с терапията, защото Драганов им казвал "колкото по-късно, толкова по-добре", без да отчита, че причината за непрохождането са хлабави стави, или че детето има неврологична симптоматика...
Само PR-ът му е добър, известен е почти колкот Азис......
Виж целия пост
# 14
Изобщо не го оправдавам за това, че си е тръгнал без да Ви уведоми. Вярно е, че е човешко да се разболее или там каквото му се е случило, за да си тръгне, но все пак тук става въпрос за бебенца на няколко месеца. Не всеки разполага с личен автомобил, а разстоянието от Люлин до ВМА не е никак малко.   
Честно казано и аз останах много изненадана, когато започна да ни убеждава, че уреди като проходилки, бънджита, колани за прохождане и др. били създадени по-скоро за улеснение на родителите, отколкото за децата  Shocked  Все пак нали в цял свят ги използват...... Имаше и някои други негови изказвания, с които въобще не бях съгласна  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия