Какво да сготвя за вечеря на 11 месечно бебе?

  • 6 121
  • 4
Честито за новия форум!!. Мисля че ще бъде много полезен.
Аз имам следния проблем. Вчера бях на детска консултация и педиатърката ми каза че до 1г., което е само след месец моят син трябва да премине на вечерно хранене с постно ястие. Идея нямям какво да му сготвя още повече че пюретата приготвени от мен хич не ги харесва. Дайте ми съвет.
Виж целия пост
# 1
Моят бебо е на почти 7 месеца и доколкото знам не се различават много продуктите, които се използват от 7 до 11 месеца. За това ще ти кажа аз какво правя за вечеря, например тази вечер имахме зеленчукова супичка със сухар: зеле, морков, червено цвекло, праз, грах, картофче и тиквичка. Сварени на пара, пасирани заедно със сухара, а и малко магданоз и зехтин. Приготвям също и копривена супичка, всъщност щом вие сте по-големи би трябвало да свиква с вашта храна, но без запръжки, ако готвиш така и по-сериозни подправки.
Виж целия пост
# 2
Моят също е на почти 7м. и също давам супа,с тази разлика,че я взимам от д.кухня.
Виж целия пост
# 3
Кога започнахте да давате супа за вечеря? Моята дъщеря кара 10-ти месец и аз вечер й давам само кисело мляко с една бисквитка.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: mami
Кога започнахте да давате супа за вечеря? Моята дъщеря кара 10-ти месец и аз вечер й давам само кисело мляко с една бисквитка.


Аз давам от средата на шестия месец вечер зеленчукова супа със сухар, а сутрин адаптирано мляко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия