хламидиа

  • 742
  • 1
Имам проблем със забременяването.Диагнозата ми  е хламидиа,първоначално 1:128,след употреба на Azitrox,резултата е 1:4.Бих помолила някого да ми отговори какво означават тези цифри,да ме насочи към някакъв специалист и изобщо да сподели всякакъв вид информация насочена към тази болест.Благодаря Ви предварително
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам защото и ние имахме такъв проблем,в лабораторията трябва да са ти дали и референтните стойности .В твоят случай според мен трябва да  пише реф ст-сти 1/8 или 1/16.На мен лекарят ми обясни, че не се гледат като дробни числа ,а ми  по този начин
1/8
1/16
1/32
1/64
1/128
1/256 и тн ,тоест след дробната черта се умножава *2.От това което пишеш 1/4- ти май си задминала и реф.ст-сти даже което не мога да го разбера.Този който ти е предписал лекарството не ти ли каза нищо?Погледни си реф стойности, консултирай се с лекаря и ако трябва направи нови изследвания.Ние вторите ги правихме в Плевен когато ходих до доц.Конова ,а иначе съм от Видин и много не вярвам на нашите лаборатории.Ние пихме Сумамед за скромната сума от 84 лв  и сега уж всичко е наред.Успех и пиши какво си направила 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия