препоръчайте ми крем за лице...

  • 571
  • 10
Здравейте мами,
моята хубавица май започна да изкарва зъбки и постоянно си слага ръцете в устата, както и всичко, което докопа ooooh! Съответно и доста се плюнчи и постоянно са й мокри бузките. Забелязах, че от два дни насам започна едната бузка да се разранява и се образува нещо като лишейче. Незнам с какво да я мажа newsm78 От една страна лишейчето е сух участък кожа, а от друга страна личицето й е постоянно влажно. Днес намазах с Бочко, но с две размахвания на ръце - нищо не остана от кремчето.

Моля ви помагайте Praynig Как да запазя кожата на детето чиста, каквато винаги си е била?
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Според мен,се консултирай с педиатъра.Иначе Рая имаеше едно лишече и ни изписаха едно мазило,от което мина много бързо,а по принцип за сухи бузки ,когато сме навън мажа с крем на Клоран.
Виж целия пост
# 2
Козметичният крем на Бюбхен ще оправи нещата Peace
Виж целия пост
# 3
Аз имам основателно съмнение, че това лишейче така както го описваш, се е появило от рязката промяна на времето и от вятъра. Най - добре все пак се консултирай с педиатър, но ако проблемът е в това което аз мисля, кремче Павлодерм ще ти свърши идеална работа.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че крем Бочко също ще свърши работа.
Виж целия пост
# 5
И ние имаме такова едно сухо местенце по кожата,но не си е променяло вида и размера,за това не ме и притеснява..,вероятно е нещо временно,или повлияно от външни фактори- временни
Виж целия пост
# 6
Ние имахме същия проблем и лекарката ни предписа, но само за проблемните зони на бузките Locoid Lipocream 0,1% - 2 пъти на ден. Обривите изчезнаха още след 3-то мазане.
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от крема на Мустела за студ и вятър. Крис постоянно се бърше по лицето, защото го дразнят зъби, има и доста сополи по същата причина и колкото и да го бърша с носни кърпи -сухи и мокри и да мажем сополи, кожата се запазва влажна и мека доста дълго.
Виж целия пост
# 8
Най-добре се посъветвай с педиатъра.А на нас лично крема на Нивеа винаги ни е помагал.
Виж целия пост
# 9
И моя отговор е първо съвет с педиатъра , а на мен лично ми харесва хидратиращия крем на Себа Мед , а за студ и вятър ще взема на Бюбхен , пък да видим. Thinking
Виж целия пост
# 10
Да не пускам нова тема  Tired и моята бебка се е опъпчасала нещо и се чудя с какво да я мажа,до сега съм я изкарвала само два пъти на терасата.Пъпчиците са основно около нослето Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия