Снимате ли децата си за календари?

  • 1 200
  • 18
Става дума за тези календари,които продават по фото-ателиетата.Сещате се предполагам  Rolling Eyes Те са готови и само се слага снимката на детето.Интерестно ми е вие какво мислите за тях  Thinking
Виж целия пост
# 1
Да. И подарявам на родителското тяло. Ама не са готови, правят ги, като им дадеш снимка.
Виж целия пост
# 2
В детската градина ни правят .Там фотограф снима децата и ние си избираме какъв календар предпочитаме. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Да, миналага година, му направих няколко броя такива, не е лоша идея като цяло. Разглеждах доста варианти, включително и такива които се правят директно с фотошоп предполагам. Но тези варианти със снимката ми допаднаха най - много.
Виж целия пост
# 4
Синът ми са го снимали в детската градина за такъв календар.А дъщеря ми не е снимана все още за такова нещо!
Виж целия пост
# 5
Снимам си я сама, после с Фотошоп-а си правя колажа - картичка или календар и давам файла за копиране. Така се получава нещо различно и със сигурност по-малко кичозно.  Wink
Виж целия пост
# 6
Не, не бих направила такъв календар. Мога сама да си направя дизайна, но самата идея не ми допада. Едно, че нямам рода на която да раздавам "сувенири", друго, че ми изглежда скучно, защото детето ми толкова бързо се променя...всеки миг е нова и различна и не смогвам да "уловя" всички или дори най-характерните състояния.....

PS: face off , страхотни неща!!! Ужасно съжалявам, че не се занимавам с фотография, това ми е неосъществената мечта.... искам да мога и аааааааз ....
Виж целия пост
# 7
На мен много ми харесва тази идея - вместо да се чудя какви коледни подаръци да купувам - мога да направя календар със снимките на всички деца в семейството и да го подаря на баби и дядовци. Обаче  трябва някой да го направи.... Миналата година си останах само с идеята. Не ми хареса изпълнението в детската градина и исках сама да го направя.
Виж целия пост
# 8
Става дума за тези календари,които продават по фото-ателиетата.Сещате се предполагам  Rolling Eyes Те са готови и само се слага снимката на детето.Интерестно ми е вие какво мислите за тях  Thinking
Сама си ги правя и ги давам да ми ги отпечатат само, в случай, че не се навие мъжът ми /по-скоро постоянно забравя/ да ги изкара той Peace
Виж целия пост
# 9
Не.Предпочитам да подаря снимка в хубава рамка.
Виж целия пост
# 10
Не ми харесват календарите,предпочитам хубавите рамки.
Виж целия пост
# 11
Ние си поръчахме в детската градина
Миналата година на нищо не приличаха, но тази бяха много хубави
нестандартна форма и с героите на Дисни
и раздадохме на родата да се радва.............
Виж целия пост
# 12
face off , имаш страхотни неща - останах без дъх и докато не ги разгледах всички не спрях.... smile3501
Виж целия пост
# 13
Ами от известно време обмислям тази идея,но ми се струва,че ще струват много пари. newsm78Даже си мислех да направя малки календарчета и да раздам на всичките си познати.Някой има ли представа колко ще ми излезне направата на 50 джобни календачета?
Виж целия пост
# 14
Ами от известно време обмислям тази идея,но ми се струва,че ще струват много пари. newsm78Даже си мислех да направя малки календарчета и да раздам на всичките си познати.Някой има ли представа колко ще ми излезне направата на 50 джобни календачета?
Провери в някоя рекламна агенция, но не мисля, че ще са чак толкова много като пари Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия