Как да спра да се карам с мъжа ми заради свекърва ми

  • 8 974
  • 19
Имам си голям комплекс - свекърва ми. Много неща съм събрала за 9 години брак, които мога да и кажа. Почти не се виждаме с нея. На мен така вече ми е добре, въпреки че на мъжа ми  сигурно му тежи. Мислих, че е свикнал, но май не е така. Знам, че на свекърва ми това и е проблем, но тя никога не говори за това с мен, а прехвърля топката на мъжа ми. Заговорим ли за това с него все до скандал се стига. Тази вечер беше поредния. Той мисли / след среща с нея/, че това не е нормално. Според мен това е изход - виждаме се рядко, говорим си любезно и мило, но нищо повече. След 8 години рев заради нея това ме устройва. Не поверявам децата на грижите и защото не заслужава да се прави пред хората на грижовна баба, каквато не е. Как да опазя семейния мир?
Виж целия пост
# 1
Ние бяхме по същия до преди една година, постоянно се карахме. Накрая му казах да избира или мен или майка му, защото аз немога да живея така. През това време се скараха заради апартамента и оттогава, наистина е коренно разли4ен. Може би наистина трябват да се разо4ароват нещо та тогава да се осъзнаят. Преди му казвах, 4е то4но така ще стане, а той не ми вярваше. И като стана така  ми вика " Ама ти наистина си била права" Сега живея със свекърва ( дано скоро да се приместим  Praynig) не се караме, смея да твъдя 4е наистина живеем нормално, но друго си е да сме си сами4ки.
Пожелавам ти успех и наистина мъж ти да се осъзнае   bouquetГовори, говори, много говори с него  Peace
Виж целия пост
# 2
Имам си голям комплекс - свекърва ми. Много неща съм събрала за 9 години брак, които мога да и кажа. Почти не се виждаме с нея. На мен така вече ми е добре, въпреки че на мъжа ми  сигурно му тежи. Мислих, че е свикнал, но май не е така. Знам, че на свекърва ми това и е проблем, но тя никога не говори за това с мен, а прехвърля топката на мъжа ми. Заговорим ли за това с него все до скандал се стига. Тази вечер беше поредния. Той мисли / след среща с нея/, че това не е нормално. Според мен това е изход - виждаме се рядко, говорим си любезно и мило, но нищо повече. След 8 години рев заради нея това ме устройва. Не поверявам децата на грижите и защото не заслужава да се прави пред хората на грижовна баба, каквато не е. Как да опазя семейния мир?
Хич не и се връзвай,честно да ти кажа аз включвам бутона игнориране,тя си дрънка аз не я слушам,даже на моменти незнам какво си бръщолеви.Пускам си приказките й през оная си работа.Като иска да се виждате ми виждайте се,просто приеми че това е някакъв непознат човек и ти е все таз за него и за приказките му.Няма смисъл да се натоварваш и да се тормозиш.Преди години колко се нервирах и как по цели нощи не спях от мисли ooooh!леле загубена жена съм била.
Стискам палци да се разберете с мъжа,пази си нервите ще ти трабват!
Виж целия пост
# 3
Ами просто игнорирай свекито,смисъл че най-голямата глупост е да се карате с мъжа ти заради неговите или твоите родители.Това най-малко излишно в случая.Заради тях вие не се разбирате.Обясни на мажо ти че няма смисъл от подобни скандали защото тя винаги ще му е майка и той никога няма да й обърне гръб но пък ти си му жена да си говорят двамата каквото си искат теб на не набъркват. newsm78чудя се аз сама на себе си и ние се карахме много заради родители ту негови ту мои,докато не разбрахме че затриваме най-хубавите години от семейния живот с подобни диващини.Дано и вие го разберете скоро.  bouquetУСПЕХ
Виж целия пост
# 4
ами просто не се карай. Не извеждай темата на дневен ред, опитай се да владееш ситуацията и отношенията, а не те теб. Просто е, като се замислиш.
Виж целия пост
# 5
Ние с моя мъж в момента сме спрели да се караме и то благодарение на свекърва ми.Беше лъгала по мой адрес и той разбра що за родител си има.Май е най-добре твоят мъж сам да осъзнае някои неща и да си преосмисли поведението и приоитетите.Не се ядосвай излишно,говори със спокоен тон,но не я щади,защото явно не го заслужава.А докато дойде моментът на истината(рано или късно той винаги идва) си пази нервите.
Виж целия пост
# 6
При тебе нещата опират по-скоро в съпруга ти.По добре е той да го разбере че за вас двамата си е най -добре да нямаш много отношения със нея. Аз имах такав проблем/то кой ли го е нямал де/ , но му дадох да разбере че просто няма смисъл да си разваля отношенията с която и да е от 2-те му любими жени.И сам ще спре да се тормози, а и той ще е спокоен че с теб ще му е добре и с майка му също.
УСПЕХ! baby_neutral
Виж целия пост
# 7
Имам си голям комплекс - свекърва ми. Много неща съм събрала за 9 години брак, които мога да и кажа. Почти не се виждаме с нея. На мен така вече ми е добре, въпреки че на мъжа ми  сигурно му тежи. Мислих, че е свикнал, но май не е така. Знам, че на свекърва ми това и е проблем, но тя никога не говори за това с мен, а прехвърля топката на мъжа ми. Заговорим ли за това с него все до скандал се стига. Тази вечер беше поредния. Той мисли / след среща с нея/, че това не е нормално. Според мен това е изход - виждаме се рядко, говорим си любезно и мило, но нищо повече. След 8 години рев заради нея това ме устройва. Не поверявам децата на грижите и защото не заслужава да се прави пред хората на грижовна баба, каквато не е. Как да опазя семейния мир?

Ами заплаши го че ще си тръгнеш заедно с дето и повече няма да го види ако винаги се застъпва за майка си. Защото сега ти и детето сте неговото семейство. Опитай става
Виж целия пост
# 8
Много неприятно,наистина.И моят случай е подобен,но за съжаление не успяхме за толкова години да постигнем консенсус.Сега свеки има игнор,на мен понякога ми е кофти,но няма как да променя нещата. Sad
Виж целия пост
# 9
Абе, вие може ли да вземете думата от вашите свекърви? Моята е от тези, които не може да надприказваш. Тя е учителка, прави се на важна, говори шумно и колкото и умни неща да искам да и кажа със "спокоен тон" не се получава. Така колкото и да обмислям думите си, никога не постигам мечтания ефект, а ако повиша и аз тона, ще излезе, че аз съм истеричната. Искам да я накарам да млъкне, да си кажа каквото ми е на сърце. Знам, че тряба да съм си на моя територия, вкъщи, но незнам сами ли да сме или и мъжа ми да е тук, а свекъра ако и той се домъкне?
Виж целия пост
# 10
Моята много добре знае що е то монолог(за диалог не е чувала),а е и природно тъпа и зла,освен това е от безнадеждно глупавите хора,които си мислят,че са перфектни,без дори да са перфекционисти.Изключително много мразя такива хора и избягвам всякакъв контакт.
Виж целия пост
# 11
На мен веднъж ми падна пердето и се развиках така,че ме чу целият квартал.Като дойде момента не се чуди ,а казвай направо,дали ще е спокойно или с кавга зависи от случая.Убедила съм се,че с простаци се разговаря просташки,за да им дадеш възможност да те разберат.Опитах се по нормалния начин,но не работи.
Виж целия пост
# 12
Не се карайте и не си нарушавайте спокойствието в къщи със съпруга ти.Не си заслужава трошенето на нерви.
Виж целия пост
# 13
Виж и сметчицата
Виж целия пост
# 14
исках да кажа:
Виж й сметчицата Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия