Препоръчайте филмче

  • 1 366
  • 19
Седя си пред компютъра, днес ще съм самичка и искам да се нагледам на филми  Laughing Препоръчайте ми нещо приятно, свежо, романтично Sunglasses или просто добър филм, който сте гледали напоследък. И евентуално откъде да си го изтегля.
Благодаря  Hug  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Напоследък нищо не съм гледала, но много обичам "Пач Адамс", "Зеленият път", "Мила от Марс".   bouquet
Виж целия пост
# 2
""Crank" на мен ми хареса newsm10, от Арена или от Дата бг.
Виж целия пост
# 3
Ако не си гледала " Докато ти спеше " по Канал 1 снощи, препоръчвам ти него. Той се вписва в критериите. Много хубаво, леко филмче. С духът на Коледа. Обожавам Коледа  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
"Къща на езерото" със Сандра Бълок, мисля ,че ще ти хареса . Има го в арената  Peace
Виж целия пост
# 5
'Дяволът носи Прада' - не е нещо велико,но поне ще се нагледаш на страхотни маркови дрешки и най-вече на Мерил Стрийп Simple Smile Ей тая жена може всичко да играе...
Виж целия пост
# 6
Петзвезден романс




Мемоарите на една Гейша


Свекървище




Невъзможен за изгонване  -  FAILURE TO LAUNCH

Виж целия пост
# 7
Благодаря ви много!   bouquetВсъщност "се дрогирах" с 6 серии на сексът и града. #Crazy #Crazy #Crazy  JoyПо-късно ще пробвам вашите предложения.
Но нека съберем още идеи. Аз ви давам две мои: Prime с Ума Търман и A good woman с Хелън Хънт и Скарлен Джохенсън  Wink
Виж целия пост
# 8
Твоите мойте и нашите  Деца на килограм  Грозна като смърта
Виж целия пост
# 9
Как е оригиналното заглавие на Петзвезден романс?
Виж целия пост
# 10
Мила, вчера гледах The Devil wears Prada и смятам да го кача на диск,  да не го трия - не че е нещо особено, но обичам такива модни филми ...  Peace
Като казах модни филми, гледай Confession of sociopathic social climber .. на мен много ми хареса ...  Peace
Сега ще гледам My Super Ex-Girlfriend с Ума Търмън ... после ще ти кажа дали ти го препоръчвам ...  Peace

Къща на езерото е много сладко филмче .. хареса ми  Peace


Виж целия пост
# 11
Как е оригиналното заглавие на Петзвезден романс?

Maid in Manhattan
Виж целия пост
# 12
'Дяволът носи Прада' - не е нещо велико,но поне ще се нагледаш на страхотни маркови дрешки и най-вече на Мерил Стрийп Simple Smile Ей тая жена може всичко да играе...
Само дето книгата е многоооо по-хубава, и няма нищо общо с филма. Аз съм леко разочарована от филма. Радвам се, че прочетох първо книгата.
Виж целия пост
# 13

http://torrents.linkos.bg/details.php?id=14575
Виж целия пост
# 14
Volver/Завръщане/ на Педро Алмодовар. Аз съм малко пристрастна, защото съм му върл фен, но е добър.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия