От къде си купувате хубави дамски ризи?

  • 5 672
  • 41
Не, че няма от къде, но ме интересува магазин с голямо разнообразие в София. Искам просто да вляза и да меря, да меря, да меря... А не да се щурам а в този, а в онзи магазин за да видя 3 ризи, от които дори нямат номерация.
Виж целия пост
# 1
Аз съм от Варна, за съжаление не мога да ти помогна, но ако ми позволиш да се включа с един въпрос ..
Дали в България продават ризи/боди ? Взех си такава от Италия, изключително е удобна за панталони, за да не се измъква постоянно, но си купих само една, а така ми се искат още няколко  Praynig
Виж целия пост
# 2
Аз съм от Варна, за съжаление не мога да ти помогна, но ако ми позволиш да се включа с един въпрос ..
Дали в България продават ризи/боди ? Взех си такава от Италия, изключително е удобна за панталони, за да не се измъква постоянно, но си купих само една, а така ми се искат още няколко  Praynig
Не съм виждала...ако мерна такава, ще "свиркам" Peace
Виж целия пост
# 3
Ако не се лъжа в Калиопата в МОЛ-а имаше такъв тип ризи  Peace но тази информация важи за София Confused
Виж целия пост
# 4
Ризи купувам предимно от Бенетон и Манго. Точно в Бенетон преди седмица гледах много хубави ризи тип-боди и бяха мисля 64 лв.
Виж целия пост
# 5
Аз съм от Варна, за съжаление не мога да ти помогна, но ако ми позволиш да се включа с един въпрос ..
Дали в България продават ризи/боди ? Взех си такава от Италия, изключително е удобна за панталони, за да не се измъква постоянно, но си купих само една, а така ми се искат още няколко  Praynig
В MISSSIXTY - бяла риза с цена около 260 лева и MASON бледо лилаво за 120 лева
Виж целия пост
# 6
абе, хора, говорим за ризи тук, нали???
не за якета, шуби, палта и прочие...
толкова ли няма място/магазин/базар и прочие, където да се продават ризи на сносни цени newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

с интерес ще следя темичката, защото обичам да нося ризи, но такива цени са най-малкото безумни...
 #Crazy #Crazy #Crazy


Виж целия пост
# 7
Ауууу, 260 лв. ...на тез цени хората коли продават/купуват, вие за ризи ми приказвате Laughing
Виж целия пост
# 8
От Дафне напоследък, макар че няма голямо разнообразие на модели. Цените са около 35, ако няма намаления.
Виж целия пост
# 9
Не, че няма от къде, но ме интересува магазин с голямо разнообразие в София. Искам просто да вляза и да меря, да меря, да меря... А не да се щурам а в този, а в онзи магазин за да видя 3 ризи, от които дори нямат номерация.

Интересни ризи има понякога в Елизабет-на бул."Витоша", близо до "Патриарха". Мисля, че цената им е около 50 лв.
Виж целия пост
# 10
Пууу, аз за толко пари, аз ще ви ги ушия, бе Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Шегувам се Simple Smile Аз си купувам ризи и блузи за под костюми от Nia and Dorado  Peace
Виж целия пост
# 11
Мерси за идеите.

Не, че няма от къде, но ме интересува магазин с голямо разнообразие в София. Искам просто да вляза и да меря, да меря, да меря... А не да се щурам а в този, а в онзи магазин за да видя 3 ризи, от които дори нямат номерация.

Интересни ризи има понякога в Елизабет-на бул."Витоша", близо до "Патриарха". Мисля, че цената им е около 50 лв.

Да, и аз си харесах там няколко, ама нещо кройката не ми стоеше добре и не купих нищо.
Виж целия пост
# 12
Илиенци от външната страна има българска конфекция - цени сносни  Grinning
Виж целия пост
# 13
От т.нар. Малък ЦУМ на "Пиротска"  Peace
Виж целия пост
# 14
Извинявам се, че пак връщам темата, но за да е по-завършена реших да ви се похваля.
В края на краищата се спрях на U C of Benetton.
Ето с какво се сдобих вчера:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70674&photo=1
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70674&photo=2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия