Някой знае ли нещо за парфюма на Сара Джесика Паркър?

  • 3 579
  • 15
Питам,защото скоро разбрах,че Сара Джесика Паркър създала свой аромат с името "Lovely".Много се изненадах,защото никъде не съм го срещала,а съм доста любопитна какво представлява.
Така,че ако имате някаква информация за парфюма ,пишете!
Виж целия пост
# 1
Питам,защото скоро разбрах,че Сара Джесика Паркър създала свой аромат с името "Lovely".Много се изненадах,защото никъде не съм го срещала,а съм доста любопитна какво представлява.
Така,че ако имате някаква информация за парфюма ,пишете!

na men li4no ne mi dopadna aromata...tuk ( v germania) e kam 30?...predpo4itam da gi dam za hypnose na lancome:-)
Виж целия пост
# 2
 

Fragrance Description:  
Lovely Perfume by Sarah Jessica Parker, Lovely Is The Latest From Coty, A Sarah Jessica Parker Fragrance For Women, This Gorgeous Perfume Is A Beautiful Blend Of Mandarin, Rosewood, Lavender, Apple Martini And Bergamot. The Heart Is Of Orchid, Patchouli And Finishes Off To Cedar, White Amber, Woods And Musk.
Виж целия пост
# 3
mi az znam 4e parfuma na sarah jessica parker e super za6toto li4no sam go imala i polzvala. no za sajalenie o6te ne e stignal do BG razbirase. prosto tova mi stana lubimiq parfum, jestok e.
Виж целия пост
# 4
Като стигне в Бг ще го пробваме, тя поне на мен ми е супер любима жена и предполагам, че няма да направи нещо лошо, всичко и е със стил.
Виж целия пост
# 5
На мен не ми харесва. Подариха ми малък тестер -стои си така, за спомен.
На мен също ми е много любима актрисата, но тя самата казва ,че е създала парфюма за младите жени/ момичета , които нямат възможност да си купуват скъпи парфюми.
Виж целия пост
# 6
Ина мен не ми допадна,видях го на летището в Барселона.
Виж целия пост
# 7
Имам мостра - не ми хареса хич!
Виж целия пост
# 8
Прекрасен аромат, но за съжаление много бързо изветрява.
След час няма и помен, че съм пръскала. Sad
Виж целия пост
# 9
Az go imam,mnogo mi haresva.
Виж целия пост
# 10
abe hora vie ste ludi. prafuma e super qko si go polzvam. a na tiq deto kazvat 4e e netraen mn se lujat, tova 4e vie ne go use6tate ne zna4i 4e drugite ne go use6tat. Lovely si e mn traen kogato sam si mislila 4e e izvetrql horata sa me pitali s koi parfum si i vsi4ki mn go haresvat Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Колко струва?
Виж целия пост
# 12
Не ми харесва и на мен.Стува около 30 евро  за 30 мл +/- в зависимост от магазина
Виж целия пост
# 13
abe hora vie ste ludi. prafuma e super qko si go polzvam. a na tiq deto kazvat 4e e netraen mn se lujat, tova 4e vie ne go use6tate ne zna4i 4e drugite ne go use6tat. Lovely si e mn traen kogato sam si mislila 4e e izvetrql horata sa me pitali s koi parfum si i vsi4ki mn go haresvat Heart Eyes

Алооо гостенката,не стига,че не пишеш на бг,ами и имаш груб език.Всеки има право да НЕ хареса и да харесва каквото си реши.Дали парфюма е траен или не,зависи от кожата на човек.
И просто като съвет ти казвам да го даваш малко по-спокойно. Peace
Виж целия пост
# 14
Аз също го имам !Купих си го от Америка и струваше 60 долара за комплект 100мл +душ гел,лосион за тяло и спрей за тяло.Парфюма си е определено траен....Но за съжаление в България наистина го няма  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия