Ще давате ли витамини и какви

  • 1 234
  • 23
Здравейте,
Интересува ме дали ще давате на децата си профилактично витамини за зимата  и ако "ДА" то какви?
Виж целия пост
# 1
засега давам Леатон,но почна детска ясла и затова
Миналата година не съм давала нищо
Виж целия пост
# 2
Аз вече давам на големия, от август почнах- Мултисаностол, Киди( бонбонките), редувам ги и с едни витамини на прахчета има тук. Като стане ноември почвам и Есберитокс Н.  Освен това му давам и кърма.
За малката аз пия витамини, на нея само вит. Д давам.  Peace
Виж целия пост
# 3
Да. Давам на малкия сироп Мулти Саностол.
Виж целия пост
# 4
Не мисля да давам, освен ако лекар не ми препоръча. Какви са тези безконтролни давания на витамини Shocked? Те не са безопасни. Знаете ли до какво може да се стигне при предозиране, те стават токсични. Как на своя глава ще изписвате лекарства? Мисля, че плодовете и зеленчуците(вече ги има целогодишно) са им достатъчни.
За подсилване на имунната система на големия и на мен слагам противогрипна ваксина и давам имуностимулатори, но само след консултация с лекар.
Виж целия пост
# 5
Ще й давам - да. Тя яде плодове и зеленчуци в много малки количества и мисля, че ще е необходимо. Мисля да й давам Киди /сироп/.
Виж целия пост
# 6
не педито каза, че няма нужда
Виж целия пост
# 7
Не NaughtyДавам му много пресни плодове и зеленчуци.Няколко пъти в седмицата му правя фрешове от цитруси-от това по-добри витамини няма Peace
Виж целия пост
# 8
Давам сироп Апетон с пчелно млечице.
Виж целия пост
# 9
Засега по ценни витамини от кърмата ми няма  Peace
Виж целия пост
# 10
Не. Не смятам за нужно.
Виж целия пост
# 11
Още сме малки, но към втората годинка, ако се налага, може детски сироп, от сорта на Саностол и този новия Киди с лизина, а кой знае може и някой нов да излезе. Laughing
Виж целия пост
# 12
Центрум за деца Simple Smile
Виж целия пост
# 13
За сега не мисля да давам витамини, различни от съдържащите се в ябълки, например. (+вигантол)
Виж целия пост
# 14
От една седмица давам вече Мулти Саностол но през ден по 3 мл. защото нямаме още годинка Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия