"Недоволните" от брака си жени...

  • 4 301
  • 54
Е сега може да ме изядете с парцалите, ама аз да питам:
Къде гледате кога се жените?
Доста от Вас са недоволни от брака си. Малко си признават, повечето дават съвети. Гледам, че сте семейства на по няколко години, някои даже по-млади. Как стана тази работа? Насила ли Ви ожениха? Как тези мъже изведнъж станаха други, какво ги промени така неузнаваемо? И не на последно място дали причината не е във Вас?
Има една поговорка: Кои очи гледали, тез очи плакали.
Виж целия пост
# 1
??? А колко мъже се оплакват от брака си? Кой е застрахован?
Нещо изнервен си го писал това.
Нещата се коментират, за да се поправят и да се продължи напред. Всеки, както може.
Да даде Бог всекуму само успешни избори!..
Виж целия пост
# 2
Тази тема е дълга и широка и няма еднозначен отговор. По същата логика можеш да питаш и мъжете къде са гледали. Ще ти отговаря така -

- променя ежедневието, еднообразието и бита
- променят децата и грижите около тях
- променят парите или липсата им
- променят се и хората и критериите им
- променят се и първоначалните огнени чувства
- променят се отношенията и от намесващи се близки
- променят и още много други неща .....  

 Peace
Виж целия пост
# 3
Аз съм от доволните недоволни.
Има дребни неща, които ме дразнят, но иначе съм щастлива.

А при теб как е?
Или има само недоволни жени?!
Виж целия пост
# 4
Лео е отговорила доста изчерпателно.май е време да се заключи темата Mr. Green
Виж целия пост
# 5

Аз никъде(или поне не си спомням) не съм писала, че не съм доволна от брака си NaughtyЕ,  мъжО ме нерви периодично, ама то т`ва е неизбежно.Обаче намирам разлика в него от периода, когато бяхме гаджета и сега, когато вече сме женени.Аз си го обяснявам от факта, че вече отговорностите са други, деца имаме и т.н.Преди беше - цун и ген и кой от къде е.А сега сме в един дом.
Виж целия пост
# 6
Еййй, така е , като пиша бавно и Лео вече го е написала Laughing
Виж целия пост
# 7
Тази тема е дълга и широка и няма еднозначен отговор. По същата логика можеш да питаш и мъжете къде са гледали. Ще ти отговаря така -

- променя ежедневието, еднообразието и бита
- променят децата и грижите около тях
- променят парите или липсата им
- променят се и хората и критериите им
- променят се и първоначалните огнени чувства
- променят се отношенията и от намесващи се близки
- променят и още много други неща .....  
Много точно. Времето тече, нещата се променят.
За да устои семейството на промените, трябва да има силни чувства или силни мотиви. Знам ли newsm78
 Peace
Виж целия пост
# 8
Е, аз знаех какво е дереджето много добре. В смисъл, че не съм 'спала' тогава, но така ми скимна. Обичам да правя глупости Mr. Green с Тази ми обаче, ще ми е по-сложно да се оправям.
Виж целия пост
# 9
За да устои едно семейство на проблемите, трябва да има диалог.
Не драми в нета, не сълзливи и натоварващи теми и подобни...

Загубили се комуникацията, започват проблемите.
Не можеш да очакваш другия да те разбере без думи.
Не можеш да очакваш вината да е винаги чужда.
Бракът е борба и рутината пречи...

Лично аз, не чета сеирджийските теми в семейния форум. Най-вече са натоварващи...
Виж целия пост
# 10
Е, Алл-какво очакваш сега??да влезе тук някоя недоволна от мъжо си ли-нее, това едва ли ще се случи.незабравяй-тук повечето сме щастливо омъжени, с най-умните и красиви деца, с най-добрите мъже.а и самите ние сме с крилца Mr. Green

п.п.дори и да имаме някакви недоразумения семейни-ще се опитаме да ги решим у дома , защото ние сме главните действащи лица и сценария и ролите са ни известни Peace
Виж целия пост
# 11
Според мен, алл е подтикнат от една тема в Дом и семейство.А там такива теми бълват направо.
Виж целия пост
# 12
Ние сме си екстра!
От мен да знайш: жената върти къщата. Ако не стават нещата, жената не е у ред.  Mr. Green Ей ся ме почнаха. Жената прави брака сполучлив. МъжО само пари трябва да носи. Ако се емне и тя за богатство... ойде коньо у реката. Мъж къща не върти.
Виж целия пост
# 13
мама знае  Peace
Виж целия пост
# 14
Ох, и аз до сега бях в "Дом и семейство" и страаашно се натъжих... Tired

По темата:

- променят децата и грижите около тях
- променят се и първоначалните огнени чувства

Състоянието на влюбеност се променя и тогава започваш да проглеждаш... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия