Как се полzват лентичките zа иzбелване на zъби?

  • 583
  • 9
Попаднаха ми едни лентички zа иzбелване на zъби, но никъде не е окаzано как да се процедира с тях. Лепят се по zъбите ли?  newsm78 Вече пробвах, гадно е, като желе, остава по zъбите и не е вкусно.
Моля, светнете ме  Embarassed
Виж целия пост
# 1
 newsm78
Пусни снимка да видим.
Виж целия пост
# 2
За първи път чувам.
Какво ли не се измисли вече Wink
Виж целия пост
# 3
Намерих ги в гугъла. И от двата вида имам.

Виж целия пост
# 4
Да живее гугъл.  Party

http://www.whitestrips.com/en_US/about_whitestrips/usingCrestWhitestrips.jsp

Ако все пак някой го интересува...
Виж целия пост
# 5
А продават ли се в България?
И колко струват?
Виж целия пост
# 6
Намерих ги в гугъла. И от двата вида имам.



Понеже имам такива, мога да отговоря.
Едните са за долни зъби, другите за горни - както си пише на опаковката.
Идват обаче доста широки и моя милост ги реже на 2 с ножицата и лепи половинки - спестовност му е майката. Това е малко трудно начинание, понеже са изрязани в обла форма, да паснат на зъбите, та пада едно нагласяне...
По принцип се стои по 30 минути с тях, но се оказа, че мен направо ме заболяват зъбите при това стоене - все пак е някакъв агресивен гел, съдържащ химикали. Сестра ми, която ми ги донесе, се оплака от същото.
Поради туй - стоя по 10-15 минути само с тях и не ги използвам 2 пъти дневно всеки ден, както е указанието.
Да знаеш, че докато си олепена, трудно се говори - фъфлиш. Та предвиди тези няколко минути да са без социални контакти  Grinning
Виж целия пост
# 7
Изглежда интересно Peace
Виж целия пост
# 8
 Praynig В случай, че в нашата провинция ги няма, ще ми изпрати ли някой?
Бу?   bouquet
Виж целия пост
# 9
Понеже имам такива, мога да отговоря.
Едните са за долни зъби, другите за горни - както си пише на опаковката.
Идват обаче доста широки и моя милост ги реже на 2 с ножицата и лепи половинки - спестовност му е майката. Това е малко трудно начинание, понеже са изрязани в обла форма, да паснат на зъбите, та пада едно нагласяне...
По принцип се стои по 30 минути с тях, но се оказа, че мен направо ме заболяват зъбите при това стоене - все пак е някакъв агресивен гел, съдържащ химикали. Сестра ми, която ми ги донесе, се оплака от същото.
Поради туй - стоя по 10-15 минути само с тях и не ги използвам 2 пъти дневно всеки ден, както е указанието.
Да знаеш, че докато си олепена, трудно се говори - фъфлиш. Та предвиди тези няколко минути да са без социални контакти  Grinning


Там е работата, че аz нямам опаковка, а само лентички и zатова не ми стана ясно как се полzват. А кои са zа долни и кои zа горни zъби, че на пакетчето нищо не пише?

Бтв аz като си сложих zа проба една лентичка, направо я оставих на zъбите си (имам предвид, че не zнаех, че трябва да се махне) и... в последствие иzядох гела.  hahaha И не съм zабеляzала да фъфля, ама то щото бях сама  Laughing

А продават ли се в България?
И колко струват?


Не zнам дали ги има в БГ, но ме съмнява да ги няма. Може да питаш по аптеките, дрогериите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия