Най-яките ви компромати

  • 2 771
  • 44
Хайде, интересно ми е да прочета. Wink

Може би снимка- на която са ви щракнали как ужасно се излагате ooooh!

Може би записан гласа ви, може би записани с камера как сте се надрънкали и плямпате врели-некипели.
 
Доста коментирахме снимки на звезди.

А кои са твоите най-яки компромати?
Виж целия пост
# 1
Нямам такива Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Да не съм луда да си кажа??? ooooh!
Че да ме изнудвате после, да-да!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Да не съм луда да си кажа??? ooooh!
Че да ме изнудвате после, да-да!  Crossing Arms


Е, хайде, хайде Wink

Мен едно време като дете на един лагер ме снимаха как ме бутат и аз падам върху едно легло.
Наговорили се и като да се снима, ме бутнаха и съм щракната в падане.
Виж целия пост
# 4
Един стар момичешки дневник и едно малко тефтерче с мои стихове . Ако някой ги намери- няма цял живот да мога да се разплатя с изнудвачите. hahaha Joy
Виж целия пост
# 5
Лелее, снимки - компромати много имам  Crazy То не бяха пози, то не бяха дупета надупени, хванати...... Иначе имам някои други компромати на компа, но никой не ги знае.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
хахахха на мен пък ми се скъса панталона по шева - разпра се от- до , на първата ми среща с приятелите на мъжа ми......умрях от срам Embarassed Embarassed, до ден днешен ме бъзикат гадовете hahaha.
Виж целия пост
# 7
Иначе имам някои други компромати на компа, но никой не ги знае.  Twisted Evil

И аз Confused
Виж целия пост
# 8
Една снимка от първите дни след раждането - по гащи и сутиен, натъпкан с тензухени парчета против преливане, кърмя бебето... Ужасно изглеждам, никога не бих я показала на никого. Най ме е яд, че това ми е единствената 'кърмеща' снимка с детето като бебе. Тъпа работа.
Виж целия пост
# 9
Записана на касета как танцувам рап, облечена със зелен лъскав клин и лилава блуза  ooooh!
Виж целия пост
# 10
темата за мунята също е доста показателна Simple Smile
Виж целия пост
# 11
На една сватба сме,преди 5-6 г.Стоя си на стола,обърната към дансинга и нещо скучая.Моя мъж се спира и кляка пред мен,и се прави,че ще ме снима.Аз решавам,че се бъзика и си разтварям краката широко(с къса рокля съм). Joy Сега снимката стои в един мой тефтер,дълбоко скрита.
Виж целия пост
# 12
Моят компромат е много як.На Китен с едно гадже в леглото EmbarassedВече спящи, но голи SunglassesМоята приятелка влязла в стаята и ни щракнала.Още си я пазя снимката, нищо че съм семейна-Иванчо си ми е мил спомен Mr. GreenНо скоро си мислех, че я забравих в България в секцията на лесно достъпно място и какво ли ще си помисли майка ми Crazy
Виж целия пост
# 13
На РД на сина ми,в един ресторант сме се събрали сума ти народ,а на мен ми се цепнал панталона отзаД Shocked,сериозна цепка си беше.Най-лошото е че минах от входа през целия ресторант,докато си стигна до мястото и накрая като седнах,приятелката ми ми каза Crazy.В този момент исках да потъна в земята Embarassed.Добре че поне тя ме видя и ми каза,че ако бях решила да врътна един кючек......мамоооо щях да умра ooooh!.
Виж целия пост
# 14
Имам едни снмки  Embarassed Embarassed Embarassedне са в мене... отдавна не си общуваме... Беше много весело когато се снимахме, но така и не ги видях....знам, че съществуват...мъж ми също е предупреден, но все пак много се надявам да не изникнат отнякъде... Този у когото са е коректен... ама знае ли човек?! Confused Embarassed Луууди млади години Rolling Eyes #Crazy Wink Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия