болки-моля за отговор

  • 785
  • 7
Здравейте току що ме заболя от едната страна на корема много гадна болка също така от доста време имам болки в ребрата все едно се разтягат имали си някоя на представа на какво се дължат тея болки също така много ме боли и трахеята и усещам едно свиване в гръдния кош незнам на какво се дължи но много ме е страх да не стане нещо с бебка аз съм в 31г.с Cry
Виж целия пост
# 1
Само мога да предположа, че бебето се мести или рита и те наранява или притиска някои органи. Но за всичко, което ти се стува необичайно по-добре си говори направо с лекаря ти.
Виж целия пост
# 2
едната си пъхаше крака порд ребрата ми, болката е зверска. питай си доки
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай Naughty.Мен до последно само ме подпираше,настъпваше Joy,много неприятно е когато се намести не където трябва,но това е ... kyllmg
Виж целия пост
# 4
и аз сам така в момента.от едната страна, в точно определена точка имам болка.напипвам нещо твърдо и си мисля,че бебето се е настанило по болезнен за мен начин.сигурно си е опънало крачето.мисля,че е нормално.но ако се задържи и утре болката,ще звънна на лекарката ми.
Виж целия пост
# 5
Говори с доктор, но аз имах болки от ден 1 до ден последен.Бях на 36 години. Обикновено болки се получават от разтягане на тъкани и от притискане на органите, аз бях останала без далак. Ако бебето е горе може да притиска и диафрагмата и затова да имаш чувство,че ти се стягат  гърдите.
Виж целия пост
# 6
Не се тревожи и при мен беше така. Много е неприятно.
Виж целия пост
# 7
Само мога да предположа, че бебето се мести или рита и те наранява или притиска някои органи. Но за всичко, което ти се стува необичайно по-добре си говори направо с лекаря ти.
  И аз така мисля Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия