един въпрос за хранене и алергия....

  • 542
  • 6
от раждането сме на Милумил 1;2 .Преди 15 дни сменихме с 3 ,но оттогава му се изприщи лицето.
Предполагам че е от АМ,защото всичко останало което може да предизвика алергия съм спряла.
Да мина ли пак на Милумил 2 или има и друго мляко на Милупа за деца с алергия към белтъка?
Благодаря ви предварително момичета   bouquet
Виж целия пост
# 1
аз те съветвам най-добре да отедеш на дерматолог,може и да не е от млякото...
не мисля че състава на новото мляко се различава коренно от другото,за да е от него
Виж целия пост
# 2
Без да отидеш на кожен, няма как да разбереш от какво е обрива. Може въобще да не е алергия. Всеки случай при положение,че досега не е имала обриви и е пила мляко, според мен, няма как да е към белтъка. Докато откриеш добър лекар бих ти препоръчала следното:
- мини на хипоалергично Милумил
- мажи личицето с козметика на бебе за суха кожа (има много хубави на Мустела, А-Дерма, Атодерм, Ексципиал и други)
- изчакаж обривчетата да се успокоят и започни внимателно да вкарваш отново друга храна. Така лесно ще можеш да установиш, ако пак се изрине, от какво е.

Успех!
Виж целия пост
# 3
Мини на хихоалергичното на Милумила, ние бяхме на такова до към 9 месец и после му го смених с обикновеното Милумил 3 !
А и да ти кажа, че Милумил 3 е частично адаптирано или нещо такова беше, т.е. с две думи е близко до обикновеното сухо прясно мляко и затова може да даде реакция, това ми го е казвала една лекарка, но не  казано че при вас тези обриви са от млякото. Но ако смениш с Милемила НА - хипоалергенното и не са се махнали обривите задължително заведи детето на алерголог, те там знаят дали дадени обрив е предизвикан от храна  Peace
Виж целия пост
# 4
Консултирай се с лекар!
Виж целия пост
# 5
ще пробвам поне два три дни с хипоалергенното на Милупа и ако не мине ще го водя на лекар.Много странно е това с обрива.Започна точно като му смених млякото ....досега не е имал никакви обриви,а този е и само по лицето. newsm78
Аз не съм му давала нито кисело мляко ,нито масло,съвсем малко сирене и никакъв жълтък.От какво ще е да му се невиди......
Дано да е от Милумила ,че иначе е голяма мъка ,в Бургас нямаме добри алерголози.....то май няма почти никакви добри лекари .
Благодаря ви момичета Hug
Виж целия пост
# 6
мойта педка ми каза, че ако се появи алергия към нещо, то пъпчици излизат първо по дупето и после по личицето. Пробвай с хипоалергенното мляко, но най добре го заведи на лекар и да преценят най точно от какво са пъпчиците
стискам палци да не е алергия  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия