Днес е последния работен ден на София Ленд :(

  • 855
  • 7
Някой ходил ли е днес в София Ленд ? Дали работи, защото ми писна 3 пъти ходим и е затворено за часни партита. Днес реших вече да не се разкарвам залудо, а направо да си питам  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз знам, че от днес го закриват завинаги.  Rolling Eyes
Ще строят бизнес център май.
Виж целия пост
# 2
Момичета, току що звъннах и ми казаха дословно:

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДНЕС Е ПОСЛЕДНИЯ РАБОТЕН ДЕН НА СОФИЯ ЛЕНД !!!

 Cry Cry Cry

Ще отиден за последно Sad На който му е възможно нека отиде, защото не се знае кога пак ще се радваме на подобен парк Sad
Виж целия пост
# 3
Жалко...бе готино...но е апетитна хапка все пак Close
Виж целия пост
# 4
Има разпродажба в магазина долу в замъка. Цените са с 50% надоу, ако някой има интерес.
Виж целия пост
# 5
Сега виждам темата.

По нищо не личеше вчера да е бил последния работен ден.Всичко си работеше.С изключение на магазините и сладкарниците на втория етаж.

И аз бях чула за затварянето,но след вчерашната разходка,многото хора и работещите съоръжения,реших,че съм се объркала нещо.Даже имаше някакво празнуване на затворената сцена с участието на Богдан Томов,Роберта балет и много други деца.

А колкото до магазина долу,в него няма почти нищо.
Виж целия пост
# 6
Ходихме без да сме знаели,че е последния работен ден.Разочаровахме се,надути цени,чакане на сервитьорка в продължение на половин час,след което просто си тръгнахме.Не че на някого му пукаше,де.Ами това е,жалко за София Ленд,харесвах го.Дано измислят нещо друго за децата.След вчерашните ми лоши впечатления даже не ми е мъчно,щом не функционира добре значи има защо да го затварят.
Виж целия пост
# 7
Абсолютно подкрепям Емия ! След вчерашното ни посещение бях наистина щастлива, че фалират и затварят комплекса. Печалбарството и лошото отношение са на почит, а така никой не е прокопсал. Като за последно реших да взема билет от 10 лв и 2 лв за мен за детската зона. Изришно попитах дали има атракциони за малкия - увериха ме, че има. Оказа се, че освен влакчето и голямата въртелешка няма на какво друго да го кача. И на двете неща се разрева невъобразимо и след 10 минути бяхме отново навън. Помолих ако е възможно след като нищо от игрите не става за детето да ни презаверят билета за бебешкия кът - НЕ МОЖЕ !!! Купихме пуканки - бяха изгорели и стари !
По нищо не се разбра наистина, че е последен ден на парка. Можеха да направят поне един реверанс и да смъкнат цените на половина но не би !
Изобщо не съжалявам, че го затварят !!! Направих и няколко снимки на парка - ей тъй за спомен. Ако има желаещи мога да ги пусна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия