http://www.atrakcion.com/

  • 678
  • 7
Искам да попитам дали сте пазарували от този магазин и по точно обувки. Харесах си едни пухкави ботуши, но се притеснявам дали имат добро качество.
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за модела Антарктида - изглеждат много хубави ,но аз не бих си позволила да ги купя без да мога да ги огледам по подробно. От каква материя са, подметката от какво е? Вътре какво е?
Не съм пазарувала от там.
Виж целия пост
# 2
Пусни търсачката - има много теми за този магазин.
Виж целия пост
# 3
Пазарувала съм, но не обувки. Един дребен ел.уред, които никак не изглеждаше нов.  Confused
Кутията беше отваряна, лепена, намачкана, а уреда надраскан леко - като ползван. Повече не бих пазарувала от тях! Naughty
Виж целия пост
# 4
Аз съм пазарувала и съм доволна, но за обувки - незнам...
Виж целия пост
# 5
Пазарувала съм, но не обувки. Един дребен ел.уред, които никак не изглеждаше нов.  Confused
Кутията беше отваряна, лепена, намачкана, а уреда надраскан леко - като ползван. Повече не бих пазарувала от тях! Naughty
Същият номер Wink
Виж целия пост
# 6
Аз си купих една туника...много се колебаех, ама беше 15 кинта само и ако не беше това, което очаквам щях да ги прежаля. Тя пък се оказа не толкова лоша, даже доста е хубава, само дето е леко прозрачна, което не се виждаше на картинката. Честно да си призная, не бих рискувала с обувки.
Виж целия пост
# 7
аз съм си купувала и съм много доволна,много качествени излязоха ,а и не бяха скъпи.За размер,ги накарах да ми измерят стелката Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия