Зелева супа?

  • 71 127
  • 260
Някой от вас ял ли го е това чудо? Казват че се отслабвало бързо и ефективно. Ако има наистина такъв ефект ще се радвам на рецептата Grinning
Виж целия пост
# 1
Цитат на: reni
Някой от вас ял ли го е това чудо? Казват че се отслабвало бързо и ефективно. Ако има наистина такъв ефект ще се радвам на рецептата Grinning


При мен определено имаше ефект. Ето ти рецептата.
Виж целия пост
# 2
При мен имаше също ефект, въпреки че  много често съм попадала на противоречиви отзиви Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 3
ядеш само зелева супа ли?
Виж целия пост
# 4
И аз съм я яла. За една седмица отслабнах 4,5 кг, а мъжо - 3,5 кг Laughing , защото не готвех през това време. Направо си умрях от яд, че той си хапва каквото си поиска, пък аз се мъча и пак отслабнахме почти еднакви килограми. От цялата диета си направих извода, че проблема е във вечерното хранене. Тъй като той през деня яде навън, аз като добра съпруга се старая вечер да има хубаво ядене. От което пък ние преяждаме и съответно дебелеем.  Twisted Evil Обаче това е друга тема.
Виж целия пост
# 5
ще взема и аз да я направя тази супичка Grinning
Виж целия пост
# 6
По повод зелевата супа - вчера видях в нашата аптека зелева супа за отслабване на хапчета. Имаше и чаша май - беше голям пакет. Струваше 25 лева. Пожелах да си я купя, обаче аптекарката ме посъветва да изчакам да чуе отзиви и тогава евентуално, защото била нова на пазара.
Та в този смисъл да питам - някой случайно да е "ял" зелевата супа на хапчета, така че да сподели впечатления ?
Виж целия пост
# 7
Чувала съм че има в Германия такива хапчета (демек готова зелева супа). Имало същият ефект като да си я приготвиш сам, ако се включат мамите от чужбина ще можем да направим справка Confused:  Аз съм страшно навита да ги пробвам. Какво производство бяха тези хапчета?
Виж целия пост
# 8
И аз съм навита да пробвам, но ми трябват инструкци....по колко пъти на ден се яде това чудо? в какво количество? мога ли да ям други неща и какви? кафе може ли да се пие? газирано? алкохол?
и т.н
Виж целия пост
# 9
Ами не зная подробности честно казано. Питах дали трябва да се спре яденето изобщо. Каза ми че по принцип, не съвсем, но трябвало да се редуцира разбира се. Мисля, че вътре би трябвало да има указания. А и не питах чие производство са. Обаче опаковката им изглеждше доста внушително, в смисъл впечатляващо - след като се юрнах да си ги купувам... Embarassed
Ще питам след малко и ще ви пиша - имам път до долу. Wink
Виж целия пост
# 10
dodo_dodo, ти си истинско злато чакам отзиви с нетърпение Grinning
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Erica
И аз съм навита да пробвам, но ми трябват инструкци....по колко пъти на ден се яде това чудо? в какво количество? мога ли да ям други неща и какви? кафе може ли да се пие? газирано? алкохол?
и т.н


Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.

Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.

Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, натурални сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата или риба.

Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.

ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.

ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.

ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани). Вечерта може да изядете един картоф.
Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.

ЧЕТВЪРТИ ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.

ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо – пилешко, без кожа и 5 пресни домата. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.

ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.

СЕДМИ ДЕН:  
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.

Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.
Виж целия пост
# 12
Купих я Embarassed
Такаа...сега ще препиша какво се казва в указанието.
7 дневна американска диета за отслабване.
Високо ефективна, натурална и напълно безвредна 7-дневна американска диата за отслабване. Съдържа известната диета Зелева супа в таблетна форма, удобна за приемане по всяко време и място, без мирис и с приятен вкус.
Продуктът допринся за бързото намаляване на теглото чрез ускоряване на разграждането на мазнините. Диетата има чистващо за организма действие и внася лесно усвоими витамини и минерали.
За постигане на оптимален ефект ви препоръчваме да съчетаете приеманите на таблетките с диетата, описана в брошурата към продукта.

Приемат се 3 таблетки най-малко 3-4 пъти на ден. Таблетките могат да се консумират с безсолна супа или бульон по ваш избор, също и с 330мл. чиста вода. Таблетките могат да се приемат по всяко време, когато се почувствате гладни, денем или нощем. Водата и изключително важен компонент от диетата. Пийте най-малко по 8 чаши вода на ден !


И вътре освен шишето с таблетите и чашката има една брошурка с диета за 7 дена и също така комплекс с упражнения Twisted Evil
Ха ! Има и съвети за това как да си обуздаем апетита Twisted Evil

Това е положенето.
Почвам я от сега Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 13
а колко струва? и тези хапчета разтварят ли се във водата или само се преглъщат с нея?

оууу, сори....Додо е написала колко струва  Embarassed
Виж целия пост
# 14
додо, тя ( опаковката) само zа седем дни ли е? аz си направих супата преди година, но сигурно не съм сложила нещо като хората Embarassed , zащото беше станала ужасна и я ядох само 3 дни.....но мой приятел я хапваше редовно и определено имаше ефект.......а иначе, колкото повече ядеш от супата, толкова повече сваляш....но не е хубаво да ядеш само супата, трябват и другите храни от диетата......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия