Кръвоизлив в окото!!

  • 44 035
  • 18
Здравейте, имам нужда от помощ. Майка ми от няколко дена е с кръвоизлив в окото, без причина. Ходи на лекар и той и каза, че е с високо кръвно и и препоръча някаква бяла диета. Но на втория ден се появи още по - голямо кърваво петно в окото и сега съм много притеснена.. Някой имал ли е подобен проблем и знае ли на какво се дължи и колко е опасно?? Sad
Виж целия пост
# 1
на слави съдове, вдигане на тежко и вдигане на кръвно.
Стабилно ли е или варира пак?
Лечение на самото кръвоизливче не се налага
Виж целия пост
# 2
на слави съдове, вдигане на тежко и вдигане на кръвно.
Стабилно ли е или варира пак?
Лечение на самото кръвоизливче не се налага


Все още варира, между 105/65 и 120/80.. Много ли е?
Виж целия пост
# 3
Чувала съм, че това е "най-добрия" вариант след като се вдигне рязко кръвното, какво казва този лекар,не трябва ли да пие лекарства, за да  го коригира?
Виж целия пост
# 4


Все още варира, между 105/65 и 120/80.. Много ли е?

ми не особено. Ама тя сутрин ли се събужда така?
Виж целия пост
# 5
И аз вече втори ден съм с петно от кръвоизлив в бялото на окото Cry Не знам нито на какво се дължи, нито как да облекча състоянието му, не е било наранявано пряко, и нямам идея какво е причинило това newsm78 Какви капки да ползвам?
Виж целия пост
# 6
е ти мине от самосебе си за около седмица. Капки не са ти нужни.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти за отговора...Забравих да спомена, че нося лещи от 13 години, но не съм си наранявала окото тези дни при поставянето им, предполагам, че се е получило по-скоро то носенето на багажи и на малката на ръце тези дни при пътуванията извън града по празниците....прочетох в един друг форум, че пиенето на ампули витамин Ц можело да помогне както и Визин, ако не нося лещи Confused
Виж целия пост
# 8
не е от лещите може да е от тежко, малко вероятно,по-скоро от вдигане на кръвно или консумация на алкохол.
Визинът ще свие съдовете, но излялата се вече кръв няма къде да отиде.
Вит.С-то е профилактично.
Виж целия пост
# 9
Вътреочното налягане няма нищо общо с кръвното налягане на човек.
Лисичке, не се съгласявам с теб, че е безобидно и да не капят никакви капки, че щяло да им мине от само себе си или се дължи на слаби съдове. Трябва си консултация с офталмолог и да се изяснят проблемите тутакси. Това са очи, не е шега работа.

Майка ми правИ 2-3 много масивни кръвоизлива в окото, а тя нивгаш не е имала високо кръвно. По-скоро граница от 100 не може да направи... както и да е. Оказа се, че има отлепване на стъкловодното тяло или по-скоро й се желира последното. Но все пак й поставиха диагноза.
Виж целия пост
# 10
Шани, това, за което пише жената, е като да ти излезе синина.
Говорим за кръвоизлив на "бялото на окото", другото не е шего работа наистина.
Виж целия пост
# 11
Точно за кръвоизлив в склерата и аз говоря Wink... не е съпоставимо със синина, в никакъв случай  Naughty
Виж целия пост
# 12
Леле, и аз както съм с  опасност от отлепване на ретината от много години насам заради високия диоптър, и после секциото...май наистина трябва да се прегледам Sad
Виж целия пост
# 13
Не  се бави, отивай на лекар. Моето момченце с такова зачервяване и от лекар на лекар, щеше да ослепее. Остър иридоциклит. Лекуваха едното око, другото било конюнктивит, и след 5 дни с нова по страшна сила на другото око. Не включиха навреме антибиотик и стигнахме в София в детско неврологично отделение след 2 месеца
Виж целия пост
# 14
Рутаскорбин може да попийвате !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия