Бихте ли направили застраховка или детски влог на децата си?

  • 3 959
  • 46
Бихте ли направили застраховка или детски влог на децата си?
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми от години има детски влог, който свекър ми и направи още, когато се роди.
Докато беше жив , лека му пръст Praynig, и внасяше редовно пари.

Малкият все още няма детски влог, но на него пък ние ще трябва да направим.
Виж целия пост
# 2
за влог не е проблем,но застраховки не правят на деца ненавършили 14 години(скоро не съм ходила да проверявам,може и да са го променили вече).Ако искаш застраховка,единственият вариант е двамата родители да си направят застраховки в полза на децата си.
Виж целия пост
# 3
Внасяме й пари в наша депозитна сметка.
Детски влог не искаме, но сме решили, че ще си направим семейна смесена застраховка.
Виж целия пост
# 4
Замисляме се за застраховки живот в полза на децата, но влогове не смятам да правя и апартаменти да купувам  Wink.
Виж целия пост
# 5
Влог в никакъв случай. Имам печални примери в това отношение.

А застраховка само годишна в училище, която се прави правя, другата в никакъв случай.
Виж целия пост
# 6
И двете имат застраховки, сключени върху живота на баща им. На Дени е внесена наведнъж, при сключването. Василенината я плащаме на месечни вноски.
Виж целия пост
# 7
Имаме застраховка живот в полза на детето.
Виж целия пост
# 8
Детски влог, застраховка - да.
Виж целия пост
# 9
Имат застраховка-тази едногодишната в училище и в градината.Отделно сега ще си правим семейната застраховка "Злополука"
didik правят се застраховки на деца ненавършили 14години,явно не са ти отговорили компетенто  Hug ето повод да отскочим до вас да направим една застраховка Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Влог не, но застраховка бих направила. Доколкото разбрах, обаче, може само училищната, /което е пълно безумие/, а в нашето училище за сега темата не се дискутира.
Виж целия пост
# 11
Застраховка не съм правила,но открих депозитна сметка на мое име в която внясяме парички само за детето и тази сметка не се пипа. Peace
Виж целия пост
# 12
за влог не е проблем,но застраховки не правят на деца ненавършили 14 години(скоро не съм ходила да проверявам,може и да са го променили вече).Ако искаш застраховка,единственият вариант е двамата родители да си направят застраховки в полза на децата си.

Има разлика между застраховка в полза на детето и такава върху живота на детето.
По темата, не и двете. И не мисля да правя.
Виж целия пост
# 13
Застраховката я направиха в училище, дадохме по 2 лв, мисля че е "злополука".
solaris, не съм запозната, но защо да може само училищната? Ако родителите искат да застраховат отделно детето срещу някакъв риск, застрахователите на ръце ще ги носят, само и само да реализират сделка. Peace
Виж целия пост
# 14
Застраховка може да се сключи върху живота на родителите, а в полза на детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия