Има ли вероятност да съм бременна?

  • 1 589
  • 16
Здравейте момичета.Значи гърдите ме болят от 2-3дни,а трябва да ми дойде чак към 27-ми.Възможно ли е това да е признак за бременност,защото обикновено гърдите ми започват да ме болят 1седмица преди да ми дойде,а сега е все още рано.Нямам други признаци,само това........?
Виж целия пост
# 1
На този етап нищо не е сигурно, никой признак.....
Виж целия пост
# 2
Не е възможно на толкова ранен етап да се определи.
Виж целия пост
# 3
Гърдите болят от хормоните /ниски или високи нива/.
Ако болката те притеснява, консултирай се с мамолог/ защото не е много нормално да те болят - имам  в предвид, че всеки има определен праг на поносимост на болка и на въпроса колко те боли всеки отговаря различно/
Виж целия пост
# 4
По-скоро може да си в овулация в момента и от това да те болят гьрдите толкова рано.
Има още към 11 дена до цикъла ти, няма начин да разбереш дали си бременна толкова рано.
Стискам палци към края на месеца да се похвалиш с 2 чертички  Peace
Виж целия пост
# 5
По-скоро може да си в овулация в момента и от това да те болят гьрдите толкова рано.
Има още към 11 дена до цикъла ти, няма начин да разбереш дали си бременна толкова рано.
Стискам палци към края на месеца да се похвалиш с 2 чертички  Peace

И аз така мисля! Peace
Виж целия пост
# 6
Момичета, един може би доста тъп въпрос- теста ми е положителен и е време да отида и на лекар. Кажете ми дали трябва да мина за направление през GP или направо при акушерш- гинеголог?
Дайте ми, моля ви препоръка за добри специалисти в София!
Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 7
Блус, честито за теста   bouquet! Мисля, че трябва да имаш направление от ГП-то, за да отидеш на гинеколог,ако нямаш - ще трябва да си платиш частен прием. Не знам от кога ти е положителния тест, но за гинеколог е добре да имаш поне 10-14 дневно закъснение.
Успех и те включвам в списъка  Peace
Виж целия пост
# 8
*Кукличка*, при мен се получава същото с гърдите, откакто бебеправим. newsm78 Преди започваха да ме болят една седмица преди да ми дойде МЦ, а сега започват да ме болят веднага след овулацията newsm78. И моето мнение, че е още рано да си търсиш симптоми - при мен при първата ми бременност симптомите се появиха 10 дни след закъснението на месечния ми цикъл. Все пак стискам палци и ти желая успех!  bouquet
Blues , заслужаваш отделна темичка като бремелинка, ама като си писала тук, какво да те правим Mr. Green Laughing! Освен да ти кажа ЧЕСТИТО и да ти пожелая щастлива и лека бременност!   bouquet Сега на въпроса ти - да, трябва да вземеш направление първо от личния си лекар за гинеколог и после на гинеколог. Според мен е достатъчно това, че имаш закъснение и положителен тест, за да отидеш на преглед. Успех и да пишеш после!  bouquet
 
Виж целия пост
# 9
Момичета, един може би доста тъп въпрос- теста ми е положителен и е време да отида и на лекар. Кажете ми дали трябва да мина за направление през GP или направо при акушерш- гинеголог?
Дайте ми, моля ви препоръка за добри специалисти в София!
Предварително ви благодаря!
Честито  bouquet
А ако искаш безплатен преглед си вземи направление, иначе на частно.
И ела в отчетната темичка  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Привет момичета,
близо седмица ме болят гърдите, кръст, гръб, корем и ми е ревливо. Направих тест 2 пъти /чесно казано не им вярвам много/. Но и двата пъти дава положинетен  резултат EFP, а е рано за лекар. Изпаднала съм в много особенно състояние и незнам какво да правя, несмея да си помисля че тестът може да е вярно показал.
Виж целия пост
# 11

Привет момичета,
близо седмица ме болят гърдите, кръст, гръб, корем и ми е ревливо. Направих тест 2 пъти /чесно казано не им вярвам много/. Но и двата пъти дава положинетен  резултат EFP, а е рано за лекар. Изпаднала съм в много особенно състояние и незнам какво да правя, несмея да си помисля че тестът може да е вярно показал.
Винаги когато пожелаеш можеш да отидеш на лекар .Защо ще ти е рано.Особено когато теста ти е положителен . Peace
Разбира се че решението си етвое Simple Smile
Виж целия пост
# 12
ha  i az ne im wqrwah mnogo na testowete, i prawih 3 pri pyrwata bremennost, i 3 polojitelni, aptekarkata se zasmq , kogato kupuwah tretiq, i mi kaza che kogato sa +, ne greshat. Otidi na lekar i kavi che imash polojitelen test.
Chestito  bouquet
Виж целия пост
# 13
Честито на Блус и на Тед за положителните тестове   bouquet
Виж целия пост
# 14
Още е рано да се каже каквото и да било.Пожелавам ти успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия