Есен листата с позлата обсипа, време е бебешки дъжд тук тя да изсипе!16.10-22.10

  • 3 652
  • 105
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала тук, но си позволих да пусна седмичната темичка! Нека има много добри новини  Hug

Ето ви един щъркел за кадем:


Ва имаш стиснатите ми палци  Peace
Виж целия пост
# 1
Добро утро на всички Simple Smile

Палците ни днес ще са много нужни на Ва. Хайде дружно да ги стискаме.

Весела седмица и късмет!
Виж целия пост
# 2
Стискамееее, и двата чифта  Grinning
Успешна седмица  Hug
Виж целия пост
# 3
Добрютро и от мен, стискам и аз палци на Ва! Аз още съм на фронта, няма промяна.

Искам да питам нещо за Дуфастона: Значи първите два дни, преди да започна да го пия, ми се гадеше страхотно от събуждането до заспиването  Sick Обаче откак започнах да го пия, гаденето постепенно намаля и сега се свежда до 3-4 прилошавания през деня. Това нормално ли е, може ли да се дължи на Дуфастона? В упътването му пише, че се изписвал при тежък ПМС и гадене с повръщане, затова го "заподозрях". За пръв път пия това нещо, затова съм в неведение. Като цяло се чувствам учудващо добре, само коремчето ми все се опъва и наболява  newsm78
Виж целия пост
# 4
Пожелания за успех на Ва!!!

Късмет и радост на всички!
  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ва, успех и едни силно стиснати палци от мен.
svetli, не знам, но предполагам, че се дължи на дуфастона.
Вчера док. видя още два малки фоликула /за които обаче не може да даде прогноза/. С тях отляво стават 6 /отдясно няма нищо/. Май не е зле, като за един яйчник.
Успешна седмица и много добри новини Hug.
Виж целия пост
# 6
Браво, Лекси- да не изскочат ощеееее. При мен както бяха 12-13 изведнъж накрая станаха 20. Но 6 бр. е много добре и то от един яйчник. Grinning Hug
 Ва, имаш и от мен стиснати палци.
Светли, и аз не знам за Дуфастона, но много се радвам за теб! Hug
Успешна седмица ви желая мили момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ва, стискам палци!

Лекси, само така!

Светли, не мога да кажа дали е от дуфастона, но по принцип повечето момичета които го пият без да са бременни (вкл. и аз) се оплакват от точно обратния ефект: гадене и болки...


Късметлийска седмица на всички  Laughing
Виж целия пост
# 8
Добро утро и от мен момичета и благодаря на всички за пожеланията и стиснатите палци  Hug

При мен в събота м. дойде и вече се започна. Още е рано да се каже какъв е резултата, в сряда ще видим колко фоликула има.

Лекси, браво за 6-те фоликула  Simple Smile Praynig Praynig Praynig всичко да върви все така добре  Hug

На Ва също много стиснати палци  Praynig Praynig Praynig

Успешна седмичка на всички и дано да има още хубави новини като на Светли и Хелена  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 9
Светли, не мога да кажа дали е от дуфастона, но по принцип повечето момичета които го пият без да са бременни (вкл. и аз) се оплакват от точно обратния ефект: гадене и болки...

Да бе, и аз това прочетох, затуй ми е чудно. Иначе болки си имам, като предменструални, както го пише в учебниците. На всичкото отгоре сега прочетох някакви статии в Зачатие колко вреден бил дуфастонът при бременни и съвсем не знам какво да мисля  ooooh! Успокоението ми е, че познавам доста момичета (и бебета), които са го пили и нямат проблеми  Praynig.
Виж целия пост
# 10
Swetli я ги покажи тези статии. Аз доколкото знам дуфастон и утрогестан често се изписват при бременност.

Аз пих утрогестан и имах същите странични ефекти - гадене, сънливост, отпадналост. Засилиха се, не намаляха.
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета! Grinning
Пожелавам на всички много успешна седмица Peace
Ва, и от мен имаш силно стиснати палци!
Лекси, браво! Имат време и да растат тези фоликули и да се появят още! Успех!
Светли, хубаво е, че не ти се гади толкова Simple Smile А ти не се безпокой за Дуфастона - щом ти е предписан, значи можеш да го пиеш.
От мен няма новини. Чакам след седмица цикълът да ми дойде. Не ме болят гърди, не се чувствам различно, така че няма да има Раче.
Виж целия пост
# 12
Ето това, което прочетох за дуфастона:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3435.msg62704#msg62704
Виж целия пост
# 13
Жабче, липсваше ми в седмичката  Hug
Ва  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Браво Лекси  Peace
Успешна седмичка момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
Успешна седмица и от мен!Стискам палци за всички!Аз все още съм болна и стоя в нас вече не помня от кога.Нямам с какво да се похваля затова само ви чета и ви се радвам.Късмет момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия