Какво мислите за д-р Мария Кузмева и корпорация сибирско здраве

  • 1 803
  • 4
Слушах я в събота и никак не ми прозвуча убедително,а бях чувала страхотни отзиви за нея.По-скоро се караше на аудиторията,отколкото да обяснява ползата от здравословното хранене,някаква злоба и определения"Що за родители са това,кажете,де!"(по повод,че и водят болно дете,а то пие кола)
Представителите на сибирско здраве пък твърдяха,че добавките им са един вид панацея-пиеш ги,живееш 150 год,не ги пиеш-живуркаш уморено някое време и толкова.
Запознати ли сте с тях(добавките),ползвате ли ги,резултатни ли са?А за д-р Кузмева впечатления някакви имате ли?
Виж целия пост
# 1
По-скоро се караше на аудиторията,отколкото да обяснява ползата от здравословното хранене

 newsm78 Има ли нужда въобще тази полза да бъде обяснявана?
Това е най-логичното нещо на света.
Храниш се здравословно - организмът ти работи добре - по-здрав си.
Елементарно.

Всякакви сибирски, тибетски и незнам си какви магически цярове ги недолюбвам силно.
Виж целия пост
# 2
Реза,и аз така мисля,но честно казано казано доста съм попрочела към този момент по темата,а като тийн и дори като студентка по друг начин мислех.И  ако тогава някой ми беше поднесъл агресивно и обидно информация за това как сама си вредя-ами....нямаше и хич да го чуя.Това ми беше мисълта-очаквах по друг начин да и протече беседата,в залата имаше всякакви хора,мисля че тя не успя да достигне до сърцата им.
Виж целия пост
# 3
А това с недолюбването от личен опит ли или?Питам не от любопитство,а защото д-р Кузмева агитира за това да се дават хранителни добавки на децата с цел свеждане до минимум на зимните инфекции.На себе си бих пробвала,но на малката се страхувам без допълнителна информация.Противогрипна ваксина няма да и сложа,мисля че качествена храна и закалителните процедури са достатъчни или поне досега са били-Ния е на две и малко и почти не е боледувала,но сега вече става по-контактна,а и на въпросната беседа веднага ме репликираха,че доматът сега не е оня домат отпреди сто години и с една дума всичко е толкова отровено,че полза от храната в този и вид няма,наша задача е само да сведем вредите до минимум,а после вече идва ред и на истинското хранене4,т.е добавки.Нещо много страшно ми прозвучаха тия твърдения Sad
Виж целия пост
# 4
Не от опит.
Просто не вярвам в такива илачи:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия