Не иска в леглото!

  • 428
  • 10
Откакто се е родила моята дъщеря спи в леглото си.Не признаваше нищо друго.Никога не сме имали проблем със спането-слагам я,светвам й нощната лампичка,излизам от стаята и тя си заспива.Но от скоро нещата се промениха.Започна изведнъж да изпитва някакъв ужас като я сложа да спи-става,започва да плаче и протяга ръце да я взема.И така от вече почти 3 седмици спи при нас на спалнята.Пробвах като заспи да я преместя в леглото й,но през нощта се събужда,разплаква се и пак се връща при нас.
Виж целия пост
# 1
И ние имахме такъв проблем - реши се като около 7-8 месеца Таня спа при нас на спалнята. После сама реши, че е пораснала и трябва да си спи в нейното легло. От близо месец си спи в нейната стая, на голямо легло, само дето я приспивам още, но на мен ми е приятно  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Алекс започна през нощта да идва при нас. Не искаше да спи в нейното легло.
Доблежихме нейното легло до нашето и вече нямаме проблеми.
Виж целия пост
# 3
Доблежихме нейното легло до нашето и вече нямаме проблеми.
И ние направихме този номер!
Махнахме решетките от едната страна на креватчето и го доближихме до спалнята -
така все едно всички спим заедно, но всеки си е на своето легло!!! Laughing
Виж целия пост
# 4
И моят син ми направи този номер. Сега отскоро започна да спи в неговото легло, но заспива при нас и после го местя. Ама като се събуди през нощта, крещи докато не го взема на спалнята Crazy.
Виж целия пост
# 5
ще мине, не се притеснявайте!
Виж целия пост
# 6
И ние махнахме решетката, за да му е по-лесно през нощта да долазва между нас. Няма спасение иначе. Мислим скоро да си купуваме жилище и се надявам, когато се преместим и му направим детска стая, да се възползваме от случая и да го научим да си спинка сам. Grinning
Виж целия пост
# 7
В момента и при нас проблема е същия ! От около месец-два спи при нас и като я сложа в леглото се събужда и почва да пищи докато не я взема. Sad Все си казвам че е период и скоро ще отмине.Иначе понякога има нощи в които не се усеща и си спи в леглото,та успявам и аз да подремна.Аз мисля че се страхува от нещо или сънува кошмари.Но дано скоро отмине че така незнам как ще я караме.....
Виж целия пост
# 8
И при нашата Калина се получи същото и се подвизава при нас на спалнята. Един път я отучих, като я оставих да поплаче някоя и друга вечер в леглото си. После претърпя операция и се наложи да спи с мен на спалнята, защото беше с катетър и трябваше да й го наглеждам нощем - да не се оплете. Този път ми беше много жал отново да я "отучвам" по стария начин, в резултат на което продължава да спи при нас.
Виж целия пост
# 9
А понякога е добре и да ги оставяте да си пореват, защото знаят какво ще последва, след като заплачат - ще бъдат взети от леглото  Simple Smile
Точно за 1 седмица при Самуил се нормализираха нещата.

Пробвайте и с размяна на местоположението на кошарата, или посоките...
Виж целия пост
# 10
от личен опит мога да кажа ние какво направихме имахме същия проблем  ooooh!с малката и аз се видях в чудо защото като по малка нямах този проблем сега преди наколко месеца нещо и стана и не иска да си спи в стаята Thinking и с мажо направихме цялосно разместване и смених пердета и такива дрбни неща така че да изглежда друга стая докато правех всичко това тя не влизаше Mr. Green там и след една седмица като беше готова я вкарахме и тя много се радваше  Peaceсега си казва мойта стая и си ходи да си ляга пробужда се през ноща много рядко я взимаме но си знае че това е нейната стая и там се играе и спи  Hug

дано съм ви била полезна  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия