За кого ще гласувате?

  • 6 286
  • 190
Да видим какво е форумското мнение за избор на президент Simple Smile

Моля, НЕ ПРЕВРЪЩАЙТЕ темата в ЗА и ПРОТИВ или спорове относно качествата на кандидатите.

Ако решите публично да аргументирате избора си, моля не нападайте различното мнение.
Виж целия пост
# 1
Русенки обмисляхме да пуснем такава тема, но по правилата няма право да се говори за това. Абсолютно забранено мисля даже беше да се казва за кого ще гласуваме?  Thinking Така помня от предишни избори.

Поправете ме ако греша.
Виж целия пост
# 2
Преди да пусна темата, прочетох правилата на форума.
Виж целия пост
# 3
Как така ще ми забранят да казвам за кого ще гласувам.......може би агитацията е забранена, не друго........аз си казах още преди, че за Първанов смятам да гласувам.....за ужас на близките
Виж целия пост
# 4
Вотът е таен. Това не според правилата на форума. Конституция му с конституция  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Вотът е таен. Това не според правилата на форума. Конституция му с конституция  Mr. Green

Анкетата е анонимна.
Виж целия пост
# 6
Вотът е таен. Това не според правилата на форума. Констеитуция му с конституция  Mr. Green

Първо: Никой не те задължава да гласуваш в анкетата.
Второ: Не се изписва, за кого си гласувала, освен ако не го напишеш в мнение.
Как мислиш, че се правят социологическите проучвания?

Аз съм за Беронов. Понеже авторката е помолила, темата да не се превръща в "за" и "против", няма да обяснявам защо.

Само една препоръка: сложи и опция "с празна бюлетнина"
Виж целия пост
# 7
Гласувах. Няма да кажа за кого. Дано темата не се превърне в оплюване и възхваляване, макар че, гледам, вече бушуват предизборни страсти!  Laughing
Виж целия пост
# 8
уфф, голям ми е кахър това. хем не искам да остана безгласна, хем нямам фаворит...
почвам да си мисля за празна бюлетина newsm78
Виж целия пост
# 9
Нямам никакви впечатления, и не знам за кого да гласувам, а ми се иска. За Първанов няма да е в никакъв случай Naughty. Май клоня към Беронов - много ми е сипмпатичен. И въпреки това, ще се постаря да потърся инфо, защото не бих гласувала за някой, само защото ми харесва като визия. Blush
Виж целия пост
# 10
 Няма да гласувам! Осъзнавам, че това е абсолютно погрешен подход, но знам, че нищо няма да се промени, който и да дойде на власт.
 Щом наближат избори и започваме да се дрънкаме с баща ми, който изпада в ужас от факта, че няма да гласуваме. Как сме можели да сме без глас?!
Виж целия пост
# 11
не казвам
Виж целия пост
# 12
Значи нещо съм се заблудила, може.

Не съм запозната с предизборанта кампания и кандидатите. Обаче искам да гласувам, и както всеки път ще гледам ден преди изборите ТВ и ще реша на момента.
Не е правилно, такива като мен не бива да гласуват, но всеки път го правя. И никога не избират моя кандидат.
Виж целия пост
# 13
Ще си изберем президент на втори тур newsm78-затова смятам да гласувам тогава-за настоящият.
Засега съм като този  :35
Виж целия пост
# 14
Вотът е таен. Това не според правилата на форума. Констеитуция му с конституция  Mr. Green

Първо: Никой не те задължава да гласуваш в анкетата.
Второ: Не се изписва, за кого си гласувала, освен ако не го напишеш в мнение.
Как мислиш, че се правят социологическите проучвания?

Аз съм за Беронов. Понеже авторката е помолила, темата да не се превръща в "за" и "против", няма да обяснявам защо.

Само една препоръка: сложи и опция "с празна бюлетнина"
newsm78, аре по полечка с пръста. Да беше видяла и емотикона. Репликата ми беше по повод на писаното от Вергилия.
И кой ти каза, че не съм се вотнала в анкетата.
gato, извинявай за спама по темата ти    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия