В Билла - 2 бр. Nestle Junior = подарък

  • 1 516
  • 20
Съжалявам, ако дублирам тема - търсачката не работи и не разбрах има ли, няма ли.

Дойде ми в пощата новата брошура на Билла, където за 2 бр. Nestle Junior има подарък - чаша с човка (марка и размери не пише).
Виж целия пост
# 1
Супер, а на каква цена е  Thinking
От такава промоция в Метро имам едни мечета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
2х400гр = 14,69 лв Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Бу - рекламен агент на Нестле?  Grinning 

приятелска шега!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Оооо, ще я имаме, тъй или иначе купуваме почти само от Билла:)

Не знам за Бу дали е рекламен агент, ама нас акционери на Нестле трябва да ни направят, една кутийка за 3 денонощия ни стига, а преди това бяхме на НАН 1 и НАН 2......

Така че, Бу, ако решиш да предявяваш иск, включи ме и мен Hug
Виж целия пост
# 5
Нито съм рекламен агент, нито иск ще предявявам Grinning

Всъщност ме гони "синдрома на безплатния подарък" ('халява' на руски му се вика, по нашему - аванта Laughing). Обаче - мойта гарга адаптирано за над година пие рядко, а когато пие - пие друго, което са й подарили... Отделно, че чаша с човка и да взема, силно се съмнявам, че ще я потребяваме - тя, разбира се, с ентусиазъм ще иска да пие от нея, ама като знам и сама, че от чаша пие отдавна като голям човек...

Изобщо - като не мога да се възползвам аз, викам си поне другите да не изпуснат авантата Grinning
Виж целия пост
# 6
В момента ли тееч промоцията или е от следващата брошура?
Виж целия пост
# 7
Бу, ако вземем повече, едното е за теб  Grinning 
Виж целия пост
# 8
ех що я няма тук тази промоция  #Cussing out точно ми трябват чаши  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
В момента ли тееч промоцията или е от следващата брошура?
"Цените са валидни от 19.10.06 до 01.11.06" пише Grinning

Бу, ако вземем повече, едното е за теб  Grinning 
мИрси Grinning Какво, запаси ли ще трупаш?
Виж целия пост
# 10

мИрси Grinning Какво, запаси ли ще трупаш?

Ами Mr. Green какво са 2 кутии за мойта хала  Crazy
Виж целия пост
# 11
Никол да си премерим халите, а? моите хапчват от големите кутии по 900гр. за 6 дни  Mr. Green ако беше тук тая промоция, щях да отворя после магазин за чаши  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
В момента ли тееч промоцията или е от следващата брошура?
"Цените са валидни от 19.10.06 до 01.11.06" пише Grinning

Бу, ако вземем повече, едното е за теб  Grinning 
мИрси Grinning Какво, запаси ли ще трупаш?
Аз получих следващата брошура,обаче в нея нямаше нищо за тази промоция.Както и да е!И без това пазарувам от Била,ако има ще купя.Мерси за инфото!
Виж целия пост
# 13
В петък бях в Билата на Славия и нямаше такава промоция.Защо ли  newsm78?И в брошурата не е обявена?Само в определени Били ли е?
Виж целия пост
# 14
Аз вчера купих млякото с чашка от Билла в Младост 1А, даже 4 кутии купих, и за приятелско бебче. Чашката е хубава, на "Canpol", с две дръжкици отстрани и мек, гумен накрайник с три дупки. Недостатък е, че няма капаче, и клапа няма, т.е. тече, като се обърне, но за по - големи дечица, става:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия