Едно въпросче

  • 1 279
  • 20
Здравейте момичета,искам да попитам с какво мога да се мажа ,самата ми кожа хем ме сърби хем ме наболява там от където почват гърдите знам че се разширява но не мога да го понасям това сърбене от 4 дена,препоръчаите ми с какво да се мажа Rolling Eyes,една моя приятелка се мажи с бебешко олио но каза че няма голям ефект Heart Eyes Simple Smile

Виж целия пост
# 1
...една моя приятелка се мажи с бебешко олио... Heart Eyes Simple Smile


От олиото или някакъв крем против стрии няма да има чак такъв сърбеж.
Виж целия пост
# 2
Аз ползвах бебешко мляко Кря-кря Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ползвах Мустела "9 месеца" и почти нямах сърбежи - те са от разтягането на кожата.
Опитай.
Виж целия пост
# 4
Аз ползвах крем Пенатен и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвах съвсем обикновен крем против стрии на Дева.Много съм доволна, нито ме сърбеше нито ми се нацепи кожата по корема
Виж целия пост
# 6
Обикновен крем против стрии,но съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз се мажех с олио на Бюбхен на което пишеше че става за бебета и за бременни така че каквото ми остана го използвах за бебка струваше около 9лв и тъй като си вече накрая мисля че  няма смисъл от нещо много скъпо което няма да можеш да използваш цялото.
Виж целия пост
# 8
тоя крем на дева на каква цена е Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ползвах съвсем обикновен крем против стрии на Дева.Много съм доволна, нито ме сърбеше нито ми се нацепи кожата по корема

и аз Simple Smile

цена - 5 лв.
Виж целия пост
# 10
Дева  Peace
Виж целия пост
# 11
Ох тези сърбежи...направо ме побъркваха CrazyСъчувствам ти!
Аз се мажех с крема на Чико против стрии и не ме сърбеше толкова,но това е неизбежно ,за съжаление SadКато родиш сърбежите изведнъж ще спрат,до тогава мажи се и стискай зъби PeaceЛеко раждане Peace
Виж целия пост
# 12
Подхранващо мляко на Нивея за суха кожа (синята опаковка)  Peace
Виж целия пост
# 13
VCHY-изпитана фармацевтична козметика от която нямам думи Peace!И Mustela9 и Lierac ползвах в началото на бременността, но най добре се чувствам от Vichy!Заслужава си  Peace!
Виж целия пост
# 14
Мустела, Дева Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия