Посъветвайте един мустак!

  • 1 424
  • 20
Сънувах нощес, че имам гъста, русолява брада. Мека, къса, но брада.  #Crazy Приличах на викинг.
От известно време се чудя, дали нещастният мъх по мустаците тряба да го елиминирам. 5 плешиви косъма, ама там са.
Питам ви, струва ли са да почвам да ги скубя или да си ходя плешива, мъхеста?
Щото не са нещо страшно, близките ме съветват да не ги пипам, че ше си усложня живота, но прилично ли е една Лейди да ходи с рошав мустак?? Crazy
Ако има някой  приятелка, която се е възмутила, че съм космата, сега е времето да си признае и да даде съвет.
Сериозен съм, в чуденка съм!
Виж целия пост
# 1
Виж сега-аз твърдо заявявам,че имам много добро зрение  Shocked-толкова твои снимки изгледах-викинг не видях на тях. Пък и ти си доста светла-в смисъл кожата ти на лицето е светла, дори и да го имаш тоя мъх-не мустак, а мъх-сигурно го виждаж само ти като си скубеш веждите на увеличително огледало.
Моя съвет-не се захващай, няма смисъл
Виж при мен е друг случай-черна като като манга-аз си махам мъха, ама наистина си иска постоянство-там не може просто един ден да ти писне и да оставиш нещата
Виж целия пост
# 2
Аз пък брада имам  Crossing Arms

Скубя я  Crazy

Скуби и ти, скуби, не стрижи, че ще тръгне навсякъде  Grinning
Виж целия пост
# 3
не га махай ти ка'ам, лейди!
харно си си с тоз мъх, не си тургай още един дерт на грандето курасон!

Виж целия пост
# 4
Ъм.. И аз имам истинска брада!  Ама е от най-плешивите. Embarassed  Тоест 1 косъм расте, расте, самотен и нещастен и за да му съкратя мъките го оскубвам.  ooooh! След месец-два-три тръгне пак да никне, пак го убивам. Ама един е, преборвам го!
Всъщност той си ми е гордост... Може би да го оставя някой път и да ходя по изложения...

Ади, гласувайте! Ше черпя кюбапче и кифтаци!
Виж целия пост
# 5
FlutterАко е леко мъхче по-добре не го пипай. Виж ако е по-забележимо по-добре си го скубни. Важното е да поддържаш добър външен вид, а не да те заглеждат над горната устна. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не го пипай. Никога не ми е привличал погледа (ако не беше казала, нямаше да знам, че съжителстваш с такива неща Simple Smile)

Сега ме караш да търся огледало, да гледам аз какво имам.
Виж целия пост
# 7
ако е тънко и русо - ни го барай, шъ стани дибело и църно и тогиз шъ му береш ядовете Simple Smile

а и нали знайш - русо гладно нема!
Виж целия пост
# 8
Не се занимавай с глупости  Whistling
Виж целия пост
# 9
Не! на женските мустаци!
Виж целия пост
# 10
Не! на женските мустаци!
ма то не й мустаки, ма бу! то мъх било - значи пак мустак, ма ...кът студенстско обзавеждане.
Виж целия пост
# 11
Махай всичко,де вирее къдет' не му е мястото.Мустаки,бради,мъх по кръста,чело или гърдите...вън!Нищо няма да стане,нИ сЯ бой!Пък ако се дължи на хормонални проблеми(тогава няма да са 2 и 3,а много),и да ги махаш,и да ги оставяш-все ще избуят без лечение.
А иначе проверих в един съновник-брада да имаш е на хубаво,берекет,късмет...айде със здраве и окоси пущините.
Виж целия пост
# 12
аз пък на въпреки на всички, ти навирам в очите стария подпис на Бу:
НЕ на женските мустаци!

мъх или нещо друго `ич не му е там мястото.
аз оплешивявам задължително тези видни /и някой НЕвидни/ места. Моето обаче е ... не чак толкова незабележимо.
Сега сериозно, процедурата не е нито мудна, нито трудоемка, нито скъпа, абе хич не е кой знае какво. Отиди на козметик и не се упражнявай сама. А това, че като спреш да се почистваш и ще станеш като юноша е пълна глупост. И съм го махала, и не съм го махала /поради стечение на обстоятелствата/ `ми по - мъжествена не станах от преди hahaha. Обаче с годините като порастнат тези бради и мустаци щем нещем ще ги требем. Е тогава каква е логиката, като млади да си ги отглеждаме пък на стари години да си скубем брадите  ooooh!

6 пъти не можах да си изпратя мнението и ето на, тя Бу се изказа Blush
Виж целия пост
# 13
Зависи,ако ти се набива в очи....махай.Аз лично махам мъхчето над устната с коламаска
Виж целия пост
# 14
Не се занимавай с глупости  Whistling
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия