Чували ли сте ...

  • 2 774
  • 15
... за продуктите на Vision? Пускам темата тук, защото в момента и аз, и бебчо пием и резултатите са страхотни. Реално аз си пия от години, но понеже пих през цялата бременност и продължавам да си пия и виждам ефекта и върху двамата. Първо, аз си изкарах страхотна бременност, с минимални проблеми, без гадене, без проблеми с хемоглобина(до последно беше 120), киселини само накрая и т.н. Бебчо се роди с доста голям хематом, може би защото беше лицево и лекарката смяташе, че няма да изчезне поне месец. Съответно идва днес и се изуми, защото хематома го няма и каза, че за 20 години за първи път вижда такова нещо Laughing Пъпчето му си падна и няма никакви проблеми с него, гърдичките му се подуха и се оправиха за около седмица. Да не говорим, че в болницата и двамата се смръзнахме яко - аз в родилна зала, защото ми вадиха плацентата и после полежах още час на студа, а него по незнайна причина са го оставили на студеното. Той както се роди и дребничък нямаше да е чудо, ако се беше разболял, но той си беше добре и дори терморегулацията му се нормализира ненормално бързо - още на първата седмица. Още на първата седмица почна да си вдига и главичката, нещо, което очаквах може би чак сега, ако не и по-нататък Shocked Мога да продължавам и още и още, но мисълта ми беше има ли други мами, които са пили продуктите, които са чували и т.н. А ако някой иска информация да се чувства свободен да задава въпроси.
Виж целия пост
# 1
Какво представляват тези продукти?За какво са? Какво производство и т.н
Виж целия пост
# 2
И аз искам информация.
Аз ползвах малко време продуктите на Аква сорс, но нямам много наблюдения, защото ми бяха скъпи.
Виж целия пост
# 3
здравейте,
аз лично от доста време ги използвам най вече върху синът ми. Той беше на 11месеца и от токазва му давам витамите за деца и съм доволна
По принцип вида ли,че нещо почваме да боледуваме прибягвам първо към хомеопатията и Vision.
Преди да почна да се доверявам на продуктите имах една " доброжелателка" която моментално се опита да ме настрое срещу тях, а и особен довод и беше,че свекърва ми щом ги изписва да внимавам.
Аз се доверих на свекито,тя е педиатър и винаги е подхождала към всичко от професионалната си гледна точка.

Препоръчвам Ви ако имате възможност използваите ги мисля,че ще останете доволни .

Ако някои има въпроси пишете :
Виж целия пост
# 4
Значи това са биологично активни добавки(БАД), компанията е руска, производството е във Франция. Изцяло на билкова основа, билките са само от екологично чисти места, замразяват се при много ниска температура, капсулират се и при приема им с вода се разтварят и освобождават нужните съставки. Има различни продукти, за различни неща, но като цяло във всички има витамини и минерали, които са в много по-голямо количество и с по-високо качество от синтетичните.
Виж целия пост
# 5
Мушу, каква е продуктовата гама? Къде се продават? Скъпи ли са?
Виж целия пост
# 6
Можете да прочетете повече тук: http://visionbulgaria.com/ и тук: http://free.bol.bg/visionbg/
Виж целия пост
# 7
искам да споделя с вас,че и козметичните им кремове са доста добри
Виж целия пост
# 8
Разгледах сайта. Все пак откъде и на какви цени може човек да си вземе тези продукти? И основно - вие кое от тези неща и в какви количества давате на бебетата си?
Виж целия пост
# 9
Kisha, можеш да си набавиш продуктите само ако си дистрибутор или имаш познати такива, от които да си вземеш. Ако нямаш познати, може и с мен да се свържеш. Просто ако си дистибутор ползваш намаление. А няма как да отидеш и да си купиш - компанията не процедира така. Цените не да много ниски, но си струва, защото става въпрос за здравето все пак. на малкия давам от детския продукт, който пия и аз, защото кърмя, а другите не се препоръчват за кърмачки. Той пие разтворена във водичката 1/4 от таблетката.
Виж целия пост
# 10
А за бременни стават ли и от кой месец? Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аз пих от самото начало. Но само детския продукт може да се пие, защото другите са по-силни. От детския си набавяш всичко, което трябва за теб и бебето.
Виж целия пост
# 12
Аз нещо съм скептично настроена към такъв вид хранителни добавки, напомнят ми за Хербалайф, не че съм ги ползвала, но бая неща се изписаха, и то все негативни.
Виж целия пост
# 13
Има достатъчно такива продукти в аптеките, които са със сигурност по-евтини от тези и съдържанието им е едно и също.
Виж целия пост
# 14
И аз нещо не им вярвам на тия хранителни добавки, витамини и всякакви други такива. Предпочитам да си давам парите за качествена и здравословна храна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия