Защо затварят "Софияленд"?

  • 1 289
  • 15
Знае ли някой защо затварят "Софияленд"?  http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-10-16&article=164400
Виж целия пост
# 1
Защото са на загуба и имат кандидат-купувач на земята, който дава достатъчно.
Виж целия пост
# 2
защото са на загуба и ще строят жилищни сгради на терена.
 Жалко newsm45
Виж целия пост
# 3
щото беше псевдоувеселителен парк  Wink
Виж целия пост
# 4
  Защотото ще строят там офиси и магазини и ще печелят повече от колкото сега.
  Затварят го от алчност .Все едно да затворят Дисниленд.
Но на кой му пука за децата ,щом има пари  - те са без значение
Виж целия пост
# 5
 Защотото ще строят там офиси и магазини и ще печелят повече от колкото сега.
  Затварят го от алчност .Все едно да затворят Дисниленд.
Но на кой му пука за децата ,щом има пари  - те са без значение

Не е точно така. София ленд няма нищо общо с Дисниленд.... ама нищичко общо!!!
Мен не ме касае това, защото първо местоположението беше на майната си - поне за мен. И второ - цените спрямо качеството на обслужване никак не ме устройваше. Да го затварят!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Че ходи ли някой там? newsm78
В смисъл,достатъчно доходоносно ли е?
Всеки си знае,няма да е от хубаво-кой бяга...
Виж целия пост
# 7
Това се нищи тук за н-ти път.
И все още има хора да вярват в идеята как видите ли затваряло, защото било на загуба.
Само да вметна, че 5-10 мин с кола от НДК прудно може да се нарече на майната си. Ако случайно се появи друго такова място, то ще бъде ама наистина на майната си. И още една вметка. Това са цените в Калифорнийския Дисниленд. http://disneyland.disney.go.com/disneyland/en_US/reserve/ticketL … TicketListingPage
Което можем да сравним с $10 целодневна детска карта за всички съоръжения, както беше последно със супер надутите цени. Изобщо не сравнявам двата атракциона, но понеже се заговори за цена спрямо това което получаваш, ми се стори уместен линк.
Виж целия пост
# 8
Според мен не е правилно да се закрива "София ленд" , е наистина не е като "Дисниленд" , но си имаше и своите добри страни.Големи жилищни комплекси , магазини и т.н.  има достатъчно в София , но такова място за децата няма. Била съм в "Дисниленд " в Париж - няма нищо общо ,  както като атракциони , но като и цени.
Виж целия пост
# 9
А защо сравнявате цени за различни паркове в различни страни? Тогава сравнете и доходите. Аз също съм била в голям увеселителен парк в Корея. Да Софияленд ми се стори смешен, но всички паркове започват с малко и се разрастват. Жалко е, че го затварят! А местоположението - който иска ще иде.
Виж целия пост
# 10
Мен не ме касае това, защото първо местоположението беше на майната си - поне за мен. И второ - цените спрямо качеството на обслужване никак не ме устройваше. Да го затварят!  Crossing Arms
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 11
Стига бе, хора! Хубав си е парка!  Peace
Виж целия пост
# 12
Мен ме е страх от такива люлки и не ме бърка наистина Mr. Green да го затварят.
Виж целия пост
# 13
защото някой врътна далавера със земята под Софияленд.

не знам др. атракционен парк почти в центъра на града
винаги са изнесени извън населените места.
по-удобно е - хем повече земя за атракциони, големи паркинги ( неплатени Wink)
и тн. дано им дойде муза и намерят инвеститори за истински атракционен парк.
софияленд беше един компромис , тип "като няма риба и рака е риба".
Виж целия пост
# 14

За теб кое би било по-важно: да се радват децата ти или да направиш 20на милиона, а? Мисля, че нямаше нужда от такава тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия