Моля, помощ за една частична промяна!

  • 2 908
  • 17
Назря моментът да направя някаква драматична промяна в дизайна на космената си покривка в горната част на тялото (разбирайте по главата!)!

И така, планирания от мен нов дизайн, отговаря на следното описание:
коса с дължина до раменете, в горната част етажирана силно така, че изглежда къса и с обем, подходяща, както за небрежен стил (при разрошване със стилизиращи продукти) или има относително "делови" вид, ако не е подложена на подобно "остърчаване".

Та ако някой от вас е срещал някъде из нета снимка, отговаряща на гореописаното, МОЛЯ, нека я сподели с мен.

Не ми се иска, ако обяснението ми е неясно за фризьорката, резултатът от тази частична промяна да ме тласне в дебрите на отчаянието и да се наложи да заприличам на любимия на Бубето Уент в главата!  (справка - аватара на Буба) Mr. Green
Виж целия пост
# 1
дали не е нещо като новата прическа на Гала от ''Имаш поща'' newsm78
Виж целия пост
# 2
дали не е нещо като новата прическа на Гала от ''Имаш поща'' newsm78

Ако ми покажеш снимка, ще ти кажа!  Mr. Green (сори, не съм гледала предаването и не знам!)
Виж целия пост
# 3
Виж целия пост
# 4
все едно аз съм я пускала темата... имам същите (аналогични) намерения, но не мога да си намеря никаква подходяща идея. Хайде, момичета, помагайте... Призовавам всичкия ентусиазъм, на който сте способни.
Виж целия пост
# 5
побут, че много назад отиде темата...
Спаска, ти нещо избра ли си от тези на Лео?
Виж целия пост
# 6
Може да пробвате тук:
  http://www.aroma-bg.com/fun/index.php?cat=4&lg=bg
Иска регистрация.
Виж целия пост
# 7
побут, че много назад отиде темата...
Спаска, ти нещо избра ли си от тези на Лео?


Кажете поне в правилна насока ли се движим? newsm78
Виж целия пост
# 8
право да си кажа, за мен ДА, Лео, ама Спаска се явява автор на темата, та не знам за нея как е.
Първата я гледам най-вече... Като нищо не нея ще се спра. Има и още една подобна. Само този ефект не знам как се постига - дето хем е като разрошено, хем е обемно... Аз си нося права, вързана най-често... Никакви такива продукти за коса нямам...
Виж целия пост
# 9
Момичета, извинявайте, че не отговарям!
Нямах достъп вчера!

Посоката е вярна, но попадение в десятката още няма! Най-близо е голямата снимка на мацката с голото рамо, но ми се иска в горната част косата да е още по-къса.

Преди 2 седмици в Огледала са подстригвали така някакво чернокосо момиче, но не мога до намеря снимки.

Все още се надявам, че до края на деня утре ще имаме участник, открил "правилната" снимка!

Благодаря ви за усилията.   bouquet
Виж целия пост
# 10
Не се предаваме  Laughing


Виж целия пост
# 11

Ммм, да! Все по-топло става!  Wink
Ето жокер и от мен (и пак не есъвсем това - общата дължина е ок, но в горната част трябва да е по-къса)


А пък в горната част трябва да е нещо такова:
Виж целия пост
# 12
Виж целия пост
# 13
Нескромно показвам една моя снимка:
http://i95.photobucket.com/albums/l146/geri_to/Picture075.jpg
Нещо такова ли?  newsm78 Не се вижда много добре на снимката ама...Цялата ми коса е на етажи, в долната част е изтънена, а в горната-силно филирана.
Виж целия пост
# 14
Нескромно показвам една моя снимка:
...
Нещо такова ли?  newsm78 Не се вижда много добре на снимката ама...Цялата ми коса е на етажи, в долната част е изтънена, а в горната-силно филирана.

Скромно, нескромно, но това е идеята! Дано и на мен ми отива колкото на теб!   bouquet

Лео, точно и аз открих това и се гласях да го пусна като краен резултат!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия