Момичета, кажете ми..раждането започва ли според вас?

  • 955
  • 16
Здравейте. Имам следния проблем.Снощи получих болки в кръста и корема..цяла нощ .. през половин час се будех за да пишкам.. на сутринта видях по гащичките си розово зацапване..продължи да ме боли корем и кръст..звъннах на лекарката ми..тя каза да не се шашкам.. и да отида при нея следобед..отидох..гледа ме за разкритие..и каза.."скоро няма да е.. ти нямаш разкритие" .. всичко е нормално.. прибрах се..болките продължават..розовото течение също..течението е воднисто..не е слузесто..корема ми се втвърдява на 5 мин ................корема като цяло ме боли..и кръста също..на моменти кръста спира да ме боли.. ама съм объркана..лекарката нали каза,че скоро няма да раждам..Cry( забравих да уточна,че съм в 40 г.с. Споделете какво да правя. Не смея да притеснявма лекарката ми пак..да не да се опкаже фалшива тревога Sad имам чувствтото,че съм най-некадърната й пациентка;(
Виж целия пост
# 1
Притеснявай лекарката колкото си искаш. Това и е работата. Леко и у спешно раждане.
Виж целия пост
# 2
В най-скоро време ще родиш - до 1-2 дена. Поне според мен!  Peace
Притеснителното е розовото зацапване, което може и да НЕ е слузестата запушалка. Според мен трябва да те следят в болница - не е шега работа. това че нямаш разкритие нищо не означава... Съветът ми е да се консултираш с друг лекар!  Peace

Успех и леко раждане!!! Пиши как е минало!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ne se doverqvai mnogo na doktorkata-idi kolkoto mojesh po-byrzo v klinikata na UALID-KITAISKATA STENA-znaesh go,nali?Toi e golqm spec.I ima nai-dobrata tehnika.Nadqvam se nishto da ti nqma,no pone she si spokoina!Ot nervi i stah,po-losho nqma za deteto!
Виж целия пост
# 4
Съветвам те да се обадиш на лекарката пак или направо да отидеш в болницата. Дори да има още време, там ще преценят. По- добре да отидеш и да те върнат, отколкото да чакаш  да стане нещо по- сериозно и да бързаш. Желая ти успех!!!!
Виж целия пост
# 5
Отиди на преглед, ако трябва при друг лекар гинеколог.
Виж целия пост
# 6
В най-скоро време ще родиш - до 1-2 дена. Поне според мен!  Peace
Притеснителното е розовото зацапване, което може и да НЕ е слузестата запушалка. Според мен трябва да те следят в болница - не е шега работа. това че нямаш разкритие нищо не означава... Съветът ми е да се консултираш с друг лекар!  Peace

Успех и леко раждане!!! Пиши как е минало!   bouquet
Много ми е интересно защо не са те приели в болница и какво от това че нямаш разкритие. newsm78Аз също нямах никакво,но го получих точно за 30 мин.
Виж целия пост
# 7
Oh,izvinqvai sega vidqh che ne si ot Varna,kakva patica sym!Tolkova byrzah da ti otgovorq che ne obyrnah vnimanie.Otivai,ne otlagaiUspeh!
Виж целия пост
# 8
Както всички казват отиди веднага на лекар, това че нямаш разкритие нищо не означава. Успех
Виж целия пост
# 9
Розовото течение мисля, че са водите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Миличка,иди на лекар...дори и да не е твоята лекарка....розовото може и да е тапата,но така можем само да гадаем!
Сложи си чиста превръзка и като се изцапа в пликче и я покажи!!!

Чакаме те с новини!!!

Виж целия пост
# 11
И според мен трябва да отидеш в болница ,където приемат родилки, та ти си  в 40 г.с.
Леко раждане и да се похвалиш
Виж целия пост
# 12
Лекарите са за това за да ги беспокоиш ако нещо те притеснява.Като професионалист(акушерка) смятам ,че трябва да си грабваш багажчето и в болницата.Течението е напълно възможно да са околоплодни води,щом казваш и че често пишкаш което всъщност може да са именно водите ти, така че заминавай в болницата.Желая ти леко и безболезнено раждане.
Виж целия пост
# 13
хайде леко раждане и здраво бебче  Hug
Виж целия пост
# 14
Аз бих си взела чантичката и в болницата-там да ти кажат в какво състояние си...
Стискаме палци! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия