Бръснарски сапун

  • 4 197
  • 14
Чета, че повечето от майчетата къпят децата си с бръснарски сапун. Можете ли да ми кажете какво съдържа, какво е действието, откъде се купува и какво е предимството му?
И разпенва ли се много, защото аз така си го представям като чуя бръснарски  Grinning ?
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Съни за първи път чувам. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Цитат на: angi
Съни за първи път чувам. Simple Smile


Може би не повечето, но много от тях. Не съм запозната и затова питам, искам да съм информирана, аджеба за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 3
За нас нямаше друга алтернатива освен бръснарския сапун.
Оги е с алергия и алергологът + педиатърката казаха да го мия само с бръснарски сапун (и косата).
В момента нямам листче със съдържанието, дано някой друг се включи с повече инфо.
Не се пени много. Аз съм го виждала в битова химия и разни малки магазинчета за всичко.
Виж целия пост
# 4
Едно време като нямаше бебешки сапуни беше много разпространен, аз съм виждала един, дето е като цилиндър, с пластмасова опаковка. Не знам какво съдържа, но е мек и подходящ за бебешката кожа. Сега пак се ползва, но вече не е единственото средство, защото навлезе бебешката козметика.
Виж целия пост
# 5
На една приятелка бебето получи страхотен обрив от супер скъпа бебешка протиалергична козметика и алерголога препоръча бръснарски сапун и се оправи.
Виж целия пост
# 6
В миналото може и да са къпали бебетата с бръснарски сапун поради липса на друг /*предполагам, че той има някаква антибактериална съставка знам ли/  но при условие, че сега в магазините има толкова продукти създадени точно за хигиената на бебетата не виждам защо ще използваш бръснарски сапун.Аз лично съм голям фен на Бюбхен нямат грешка техните продукти!
Виж целия пост
# 7
аз му мия косата само с такъв сапун,изхвърлила съм етикетчето и за това не мога да ти кажа какво съдържа освен крем Laughing
купувам си го от пазара в магазинче където продават перилни препарати и такива работи.На мен лично фриьорката ми го препоръча,нейната внучка е с по чувствителна кожа и само с такъв я къпе.Аз лично съм доволна от него
Виж целия пост
# 8
Цитат на: NadiaNGX
.....не виждам защо ще използваш бръснарски сапун....

Да не ти се налага!  Wink
Виж целия пост
# 9
Цитат на: NadiaNGX
В миналото може и да са къпали бебетата с бръснарски сапун поради липса на друг /*предполагам, че той има някаква антибактериална съставка знам ли/  но при условие, че сега в магазините има толкова продукти създадени точно за хигиената на бебетата не виждам защо ще използваш бръснарски сапун.Аз лично съм голям фен на Бюбхен нямат грешка техните продукти!


Има много бебета, които не понасят никаква козметика, дори и най-скъпата. Единствената им алтернатива е бръснарския сапун, това е причината Grinning
Виж целия пост
# 10
Съдържанието на бръснарския сапун е:
Осапунени натурални мазнини, кокосово масло , глицерин , оцветител , парфюмна композиция.

Купувам го от магазинче за козметика на пазара в квартала.

Аз също миех косичката на Хриси с него, може би до 7-8 месец.
Сега я мия с "Клоран", но от време-на време ползвам и бръснарския сапун.
Знам за него, че е подходящ за хора с чувствителна кожа и от същата фризъорка , като karla , разбрах че е подходящ и за бебета и деца.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви много!
Виж целия пост
# 12
на нас педиатърката ни го препоръча, но ние засега ползвамесапуна на клоран и още не съм пробвала бръснарския
Виж целия пост
# 13
Ние доста време се къпехме с какви ли не бебешки сапуни, но напоследък сме с този -бръснарския. Много съм доволна, изобщо не изсушава кожата така, както другите (макар и детски). Малко кофти, че не мирише като бебешките сапуни ама се преживява. С две ръце съм за този продукт!!!!Какво съдържа: Осапунени натурални мазнини, кокосово масло, глицерин, оцветител, парфюмна композиция. (Това пише на етикета). На мен майка ми го донесе като каза, че аптекарка й го е препоръчала.
Виж целия пост
# 14
Нашата бебка също направи реакция към сапуна на нивея и эа това реших докато не отрасне малко да я къпя с бръснарски сапун. Той е изключително мек, не се пени въобще и няма мирис. Аз съм доволна.
Нашият го купихме от аптеката за ... 25 ст #Milti
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия