Зъбки

  • 637
  • 11
Privet!
Iskam da pitam dali nyakoi ima problem kato raste zab4e izobshto da ne iska da yade.Ima li nyakakvi sirop4eta za apetit,koito da mi prepora4ate?
Nie v momenta piem Aprovit ni ne pomaga mnogo.
Kogato raste zab4e izobshto otkazva da yade. Na 11m e.


Привет!
Искам да питам дали някой има проблем като расте забче изобщо да не иска да яде.Има ли някакви сиропчета за апетит,които да ми препоръчате?
Ние в момента пием Апровит не ни помага много.
Когато расте зъбче изобщо отказва да яде. На 11м е.

Моля, пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 1
Имам го същия проблем. Преди няколко дена проби първото зъбче, а 3-4 дена преди това не е яла нищо, само по няколко лъжички. Беше отслабнала доста.Ядеше само обикновени бисквити ,за да си чеше венците. Ще се оправи като пробие зъбчето, няма  смисъл от химии.
 
Виж целия пост
# 2
Нормално е да се намали апетита при растежа на зъбки. Ако пие АМ от шише още - давай повече, може и малко каша да сложиш. Също в този период обичат да гризкат, за да си чешат зъбките - може да дадеш коричка хляб, бисквитка.
За сиропчетата се посъветвай с педиатъра  Peace
Виж целия пост
# 3
Имахме 2 периода по 1 седмица в които пиеше мляко и ядеше по малко плодово пюре, щом не иска не го мъчи детето  Peace
Виж целия пост
# 4
Не знам дали при моето бебе е същия проблем, но от вчера отказва също да яде. Видимо се държи гладен, но когато му предложа млякото пищи и реве. Днес купих шише с каучуков биберон и да ти кажа в първия момент същата работа, но явно като усети по мека биберона го изяде цялото. Казаха ми, че при прокарване на зъби, когато ядат от биберон се натоварват венците и затова с каучуковия бил добро решение.
Виж целия пост
# 5
А пък ние още нямаме зъби и направо съм шашната вече #Crazy...няма хора без зъби ама нашите доста закъсняват
Виж целия пост
# 6
да и ние нямахме апетит само дъвчеше шишето и си чешаше зъбките сега вече яде малко повече Peace
Виж целия пост
# 7
И ние няма ме зъби smile3518
Виж целия пост
# 8
И при дъщеря ми имаше такива периоди, не знам дали са били свързани със зъбите, но давах мляко, минаваше за около седмица, не съм се опитвала да давам нещо за апетит или да настоявам за твърда храна  Peace
Виж целия пост
# 9
И при дъщеря ми имаше такива периоди, не знам дали са били свързани със зъбите, но давах мляко, минаваше за около седмица, не съм се опитвала да давам нещо за апетит или да настоявам за твърда храна  Peace
Напълно подкрепям мнението на Никол. Peace
Виж целия пост
# 10

Привет!
Искам да питам дали някой има проблем като расте забче изобщо да не иска да яде.Има ли някакви сиропчета за апетит,които да ми препоръчате?
Ние в момента пием Апровит не ни помага много.
Когато расте зъбче изобщо отказва да яде. На 11м е.

.
Мисля ,че е нормално когато никнат зъбки детенцето да няма апетит.В момента малкия ми син е така.Но мисля че детенцето е малко за както казваш ти -някакви сиропчета за апетит.
Виж целия пост
# 11
 На нас пък сега ни мъчат зъбки още не са избили но ми гризе пръстите на поразия защото единствено те не падат на земята  Laughing Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия