Имам нов парфюм

  • 2 891
  • 38
Купих си ей тоя парфюм. Я кажете иzвестен ли е, в смисъл да не е пак като блу лайта на Д&Г всяка втора жена да се пръска с такъв...
 





П.С. Малко ми намирисва на zелена Собиески  Crazy

Виж целия пост
# 1
Едва ли всяка втора жена се пръска с Light Blue, но за сметка на това "Галерия" му е твърде успешна имитация  Tired

П.П. Хайде и аз да се похваля ...  Party



Отсега мога да позная какво ще каже мъжа като го види ... първо ще заподозре, че е подарък от обожател, а после ще каже, че тия змии не са случайни  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не мога да помогна с инфо, но да кажа Честито Grinning
Виж целия пост
# 3
Честито!Мисля,че е известен,но едва ли всяка втора се пръска с него.Да си го ползваш със здраве!!!!Важното е на теб да ти харесва!
Виж целия пост
# 4
Мммм, това ми е един от любимите парфюми. Страшно го харесвам, но си счупих два поредни флакона и се зарекох повече да не си го купувам. Парфюмът е невероятен и не е особено популярен. Честито!
Виж целия пост
# 5
Много се кефя на Булгари,честито   bouquet
Виж целия пост
# 6
аааа миси, миси, и мен мноооооо ме накефи.
3 дена се въртях в Дугласа, тва мирисах, онова...  обаче тоя ме грабна от воле Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Браво, честито, arrows! Много ми харесва, даже съм се зачудила от няколко дни дали да не си купя него и този в червената опаковка Simple Smile Не е особено популярен, за щастие  Grinning
Виж целия пост
# 8
Браво, честито, arrows! Много ми харесва, даже съм се зачудила от няколко дни дали да не си купя него и този в червената опаковка Simple Smile Не е особено популярен, за щастие  Grinning


hahaha, ти пък направо по два си ги купуваш... браво   Mr. Green
Виж целия пост
# 9
аааа миси, миси, и мен мноооооо ме накефи.
3 дена се въртях в Дугласа, Heart Eyes
 
малко офф
Ама само как го изговарят немците а?Дугляс hahaha,винаги се смея като го чуя.Както и на Кольгате-Колгейт.
Виж целия пост
# 10
Наистина тъй го иzговарят, даже рекламата му по ТВто е "Дугляс"  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Цитат


hahaha, ти пък направо по два си ги купуваш... браво   Mr. Green

ами...щом е за парфюми, все едно някой ми е изпил мозъка  #Crazy  иначе имам 100 по-належащи неща за купуване  Laughing
sorry за спама
Виж целия пост
# 12
А аз искам да попитам какви са Ви отзивите за парфюм на Кавали? Имало някакъв, който бил убийствено хубав?
Виж целия пост
# 13
А аз искам да попитам какви са Ви отзивите за парфюм на Кавали? Имало някакъв, който бил убийствено хубав?

Не го zнам, но мога утре да се zавъртя иz "Дугляса", и беz това ми е на път  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Този горе, който съм пуснала е Serpentine на Roberto Cavalli  Flutter

Хубав е, малко сладникав сякаш, но е подарък от приятелка и възнамерявам да си го ползвам  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия