Има ли качили 20кг до 7мес.???

  • 2 200
  • 45
Здравейте, знам,4е съм качила много килограми ,а съм само в 7месец, но наистина доста ми се хапва...,а лощото е,че ми предстои оше качване.Аз съм цели 90кг при височина 178 и искам да разбера има ли и други бременни с такива килограми,дали са имали някакви проблеми причинени от теглото си?
Виж целия пост
# 1
С първата ми бременост и аз бях така тъй че не се плаши няма страшно.За твое успокоение при ръст178см. започнах от 72кг. и преди да родя бях 104кг. като съм родила 20 дни по-рано.Ако бях изкарала до термин сигурно щях да съм като кит.За 1 година успях да си ги върна,но сега отново започвам да ги трупам отначало.
Виж целия пост
# 2
 има , има, но аз бях с близнаци  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Има! Аз качих общо 34 килограма и нямах никакви проблеми породени от това.
Виж целия пост
# 4
23 кг,бях качила в 7ми месец,до края на бременността 25.Може би щяха да бъдат повече,но mи назначиха строга диета след 7-мия месец.Имах гестационен диабет(висока захар),това беше обяснението за многото килограми.Възстанових се  сравнително бързо,за около година.
Ти правила ли си някакви изследвания във връзка с качването на кг?
Виж целия пост
# 5
Аз също бях качила приблизително толкова в 7 м.Общо качих около 30кг.Сега съм с още някое и друго килце отгоре , но и те ще изчезнат Peace
Виж целия пост
# 6
Качих точно 30 кг. Но това ми докара доста проблеми с кръвното Naughty.
Виж целия пост
# 7
Vaina, аз съм със същия ръст- 1178см и в момента съм 94кг, преди да забременея бях 60кг. Важното е, изследванията ти да са наред, а килограмите после ще ги редуцираме с малко повече воля и инат Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз,качих 30кг. Mr. Green!Ограничавай се поне малко,защото после е трудно свалянето.Това е моя опит Peace!
Виж целия пост
# 9
Да внеса корекция в ръста - 178см,а не 1178см извинете ме, моля
Виж целия пост
# 10
Общо качих 16, но си имах трупнати предстартово.
Освен това аз съм нисичка-около 160-162-на 80 кг. и отгоре.
Събирах доста вода....бях станала огромна в краката, макар че нямах албумин.
Все още съм далеч от старата ми форма. ooooh! Cry
Виж целия пост
# 11
и аз качих 30 кг. до края, проблеми не съм имала, но сега толкова трудно ги свалям, че се чудя дали някога ще си върна предишните килца, само да кажа че тръгнах от 58 кг. и влезнах да раждам 88кг.
Виж целия пост
# 12
Ами аз писах скоро в друга тема точно за килограмите,и тогава бях написала,че съм качила вече 20кг. и също съм в 7-ия месец,незнам защо уж се ограничавам ама...,абе да сме живи и здрави Peace
Виж целия пост
# 13
И аз съм от тежката категория. Качих 25кг., но нямах проблеми при бременността. После е малко трудно с отслабването-вече една година не мога да сваля последните 3 килограма.
Виж целия пост
# 14
О, има.
Аз 20 кг ги бях качила до 5 месец! Embarassed До края на бременността качих още толкова.  Twisted Evil
Ограничавай се, приятелски съвет! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия