трайно извиване на мигли

  • 900
  • 4
Здр, майчета, една приятелка ми каза че някъде извивали трайно миглите и аз много се запалих - има ли някоя от вас да е пробвала тази процедура и какъв е ефекта?
Виж целия пост
# 1
Не съм ,но това което мого да ти препоръчам,ако решиш да ги извиваш трайно е задължително да отидеш при проверен козметичен салон и да се увериш,че работят с качествени продукти!А доколко е трайно-ефекта е няколко месеца.
Виж целия пост
# 2
процедурата се предлага в повечето добри /и не толкова добри/  козметични салони, а ефектът е не-повече от два месеца
Виж целия пост
# 3
процедурата се предлага в повечето добри /и не толкова добри/  козметични салони, а ефектът е не-повече от два месеца

Ей затова си вземи щипка за извиване на мигли и сутринта като ги щипнеш, е достатъчно за целия ден. Доколкото знам тази процедура не е много препоръчителна, използвали същите продукти както за къдренето на коса  Sick Поне така ми каза една позната козметичка...
Виж целия пост
# 4
И аз съм чувала не особено добри отзиви за трайното извиване на мигли. Аз лично не бих рискувала, с преса за мигли и хубава спирала ефекта пак е добър.
Но ако все пак си решила поне проучи къде работят качествено и отиди там, не се хвърляй на първия салон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия