Малко помощ от компютърните специалисти...

  • 815
  • 8
 Моля ви кажете ми коя е най-добрата програма за изготвяне и оформяне на визитки, календари, брошури и пр. Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Незнам коя е най-добрата програма за правене на визитки, но ето ти един сайтЛично аз съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 2
Най-добра програма е много трудно да се каже коя е  Wink
Всеки си има предпочитания, а моите за това което питаш са Корел Дроу  Peace
Виж целия пост
# 3
то има много програми за правене на визитки и календари,въпрос на ли4ен избор е-някой предпо4итат една други друга.аз работя  с Корел Дроу 11
Виж целия пост
# 4
 Благодаря на отзовалите се.   bouquetАз също имам Corel Drow, но съм чувала че Adobe Illustrator била по-добра. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 5
Аз залагам на Корела.
Виж целия пост
# 6
Аз също работя с Corel Draw, може да се правят елементарни неща с него, може и доста да се задълбочи - кой от каквото има нужда. Adobe Illustrator не съм ползвала.
Виж целия пост
# 7
PageMaker, CorelDRAW или QuarkXpress. Първата и третата са за страниране. Там текста си е текст на който можеш да пуснеш и проверка за правописа, можеш и да го подредиш както искаш. Можеш да вмъкваш картинка, фон и каквото искаш още и много лесно оформяш. Корела е векторна програма и е по-скоро за рисуване. С него можеш да си направиш фирмен знак, примерно. Или да направиш надпис за табела на магазин или заведение.
Ако ще си правиш една визитка можеш и на Word или с програмката която е дала Белла.
Ако ще се занимаваш с по-сериозен предпечат (календари, брошури) определено ще ти трябват останалите програми. Както и Photoshop.
Виж целия пост
# 8
CorelDRAW е идеален за малки неща - визитки и бланки например.
Adobe Illustrator e е също векторна програма, но лично на мен ми е по-неудобен за работа.
Интеграцията обаче с другите продукти на  Adobe - Photoshop, Pagemaker, InDesign -  е по-добра естествено.
За брошури, книги и по-големи работи - Adobe InDesign, поне за мен е по-добър от Adobe PageMaker и QuarkXpress.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия