ПАК ЗА ЗАСПИВАНЕТО

  • 1 275
  • 23
СЕГА ОСВЕН 4Е ЗАСПИВАМЕ ТРУДНО ПЛА4ЕМ ПОЛОВИН 4АС ПРЕДИ ДА ЗАСПИ.МНОГО ТРУДНО ЗАСПИВАМЕ ПРЕДИ СИ СМУ4ЕшЕ ПАЛЕЦА СЕГА НИТО ПАЛЕЦ НИТО ЗАЛАГАЛКА,НИТО НА РЪЦЕ , НИТО НА ВЪЗГЛАВНИЦА  НАПРАВО УЖАС.КАЖЕТЕ НЯКАКЪВ ДРУГ НА4ИН ДА ПРОБВАМ.МОЛЯ ВИ
Виж целия пост
# 1
Не знам какво да те посъветвам,но може да е така изнервена и от зъби.Племенницата ми е същото зверче и сестра ми се е видяла в чудя.Пробвала е какви ли не методи за приспиване,но безуспешни.Дано се успокои малката в  скоро време.
Виж целия пост
# 2
ние сме много по-малки, а ни се случва на денонощие да спим около 2-3 часа, а имаме моменти, в които спим по 18 часа. остави я да си поплаква или както е в нашия случай да си цока любимото шише с часове, нищо, че не нанка поне не се мори да реве с часове. ...и нещо, което звучи глупавко:опитай да пиеш ликьор-че или нещо подобно, за да я накърмиш с нещо по-успокояващо - при нас дава резултат понякога Peace Laughing

...и щях да забравя, отскоро сме с 1 възглавничка за спане настрани, която подпира гръбчето и коремчето и честно казано поспиваме повечко, но не съм сигурна дали е от възглавницата
Виж целия пост
# 3
Ако вечер й даваш млекце, слагай вътре по малко мед. При нас действа.
Анни е права, че може и да е от зъбки. Миналата седмица преживяхме една такава нощ.
Виж целия пост
# 4
Поне ти не трябва да плачеш като заспиваТЕ Wink
Виж целия пост
# 5
Четеш ли на английски? Има разни статии, където има много полезни съвети, мога да ти дам линки

Ще напиша каквото се сещам:
- ако не е изморен - вече е голям, и може просто да не е изморен. Да спи по-малко следобед? Или по-рано?
- на тази възраст много обичат да си мислят, че контролират процеса, и мразят изненади. Говори и обяснявай: ще направим това и това, и това, и това, и после е време за сън (а не както си стои, да бъде замъкнат в леглото). Трябва да знае какво се задава
- да има вечерен ритуал: вечеря, баня, миене на зъби, четене на 2 книжки, приказка - каквото работи. Мариана обича да казва 'лека нощ' на една цяла серия животинки и картинки - и някак си знае, че след това е в леглото
- опитай се да разбереш, ако нещо го притеснява, или го е страх (от тъмното, от това че остава сам). Сложи нощна лампа
Виж целия пост
# 6
с песнички пробвали?
Виж целия пост
# 7
Лягай и ти в кошарата и се гушкайте, аз така правя  Whistling
Виж целия пост
# 8
При нас ни баня, ни приказки, нищо не помага особено, гледай да не го пруморяваш прекалено с мноооого емоции: смях, закчки и шумни игри. Да си играе сама и после щом усетиш първи признаци, че идва Сънчо...хайде при идва ритуала с носенето на ръце(повярвай не ми е леко10.500кг - 11м.), но ми е мъчно и не мога да го оствя да реве...
Виж целия пост
# 9
Ако вечер й даваш млекце, слагай вътре по малко мед. При нас действа.
има много изписано против това да се дава мед на толкова малко дете , така че моят съвет и -това не го прави.
Иначе - може и да е от зъбите.Ние сме по-малки от вас , имаме си два зъба , но за разлика от вас по-лесно заспиваме , само че ноща се събуждаме по много ,  много пъти.
misholina ти е дала мног хубави съвети - дано някой от тях ти помогне! Успех  newsm10
Виж целия пост
# 10
Минали сме през такъв период-беше кошмарно! Премина от самосебе си.
Виж целия пост
# 11
винаги съм я приспивала на ръце. като по-малка я носех и люлеех. сега ми заспива в скута. може да не е правилен подход, но на мен ми е приятно, а пък тя се успокоява много в мен. скоро мисля да изпробвам да я гушкам на спалнята до мен.
сама не съм я оставяла да заспива. не мога да я слушам да плаче  Naughty
Виж целия пост
# 12
Ако вечер й даваш млекце, слагай вътре по малко мед....

Забрави за меда   Naughty Има книги по АПИТЕРАПИЯ, в които пише на 100 места, че на деца под 1г. мед не трябва да се дава. Аз мисля даже към 18-20 месец да дам за 1-ви път мед.

Виж целия пост
# 13
И аз бих ти казала- НЕ относно меда, все пак бебока е на 7 месеца и е малък още!
Ние се приспиваме само в количката и е някакъв кошмар напоследък Crazy! Ами щом снощи е заспал в 01.30 нощта какво друго да кажа ooooh!
Виж целия пост
# 14
insate , мисля, че това ще отмине от самосебе си . Няма какво друго да пробваш на този етап. Освен да я гушнеш и да я успокоиш, всичко друго е безсмислено.   33uu
Най- важното е ТИ ДА СИ СПОКОЙНА, защото децата усещат нашите настроения. Когато си нервна, нормално е и детето да е изнервено. Shocked

Това с меда те съветвам да не го пробваш. ЗАБРАНЕНО е да се дава мед на деца под 1 година. Rolling Eyes

Най - вероятно проблема се дължи на никненето на зъбките и ще отмине.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия