Със какво мога да заменя попарата

  • 1 549
  • 29
Здравейте Hug
Сигурно е изписано много по темата, но аз нещо не мога да се справя с търсачката резултатно Embarassed, та реших да ви питам Grinning Моите сладури нещо отказват да ми ядат попарата и сутрин е една борба с това ядене #Crazy Страшна работа! Та въпросчето ми е мога ли да я заменя с нещо друго, при условие, че на обяд си хапват пюрета, а след обяд обикновено давам каша или грис? Ако давам и сутрин каша дали няма да им дойде много? newsm78
Виж целия пост
# 1
И Викториа трудно свикна с попарата. Отначало хапваше само по 2-3 лъж., но сега това е любимата й закуска. Сутрин и правя с 3 филии хляб попарата Mr. Green Не насилвай децата, колкото хапнат - толкова. На 7 м. не се сещам с какво можеш да я замениш. След 8 м, можеш да пробваш кус-кус Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис. Кус-кус също може.
Приготвям ги с масло и сирене или с плодове, като към сместа добавям и по 1-2 мерителни лъжички АМ.
Захар не слагам.
Виж целия пост
# 3
Моето Вале не иска нито грис, нито попара... и накрая пробвах натрошени бисквити Закуска залети с 60 мл. АМ, много му хареса и това му давам вместо попара. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис. Кус-кус също може.
Приготвям ги с масло и сирене или с плодове, като към сместа добавям и по 1-2 мерителни лъжички АМ.
Захар не слагам.
Peace
Виж целия пост
# 5
И на моята пикла и омръзна попарата и я замених с кус-кус или грис. Правя ги със сирене , масло и много малко захар. Мисля че и ти можеш да даваш thumbsup
Виж целия пост
# 6
Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис.
SickКолко се радвам, че съдбата не е отредила да съм ти дъщеря-има да хрупам талаш Wink
 Може и попара от АМ с бисквити Плазмон, но имай вредвид, че става адски сладка.Един път я опитах преди да му я дам и отиде в кофата.Но аз съм против сладкото при деца.
Виж целия пост
# 7
Мнението ми е като на Никол, само да добавя, че сухарите могат да се заменят и с елда  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис. Кус-кус също може.
Приготвям ги с масло и сирене или с плодове, като към сместа добавям и по 1-2 мерителни лъжички АМ.
Захар не слагам.

Аз,благодарение на Никол процедирам по същия начин,защото синът ми изобщо не дава и да му доближа лъжичката с попара до устата.Така приготвена закуската,обаче много му харесва и си хапва с апетит Simple Smile
Благодаря ти,Никол Hug
Виж целия пост
# 9
Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис.
SickКолко се радвам, че съдбата не е отредила да съм ти дъщеря-има да хрупам талаш Wink
 Може и попара от АМ с бисквити Плазмон, но имай вредвид, че става адски сладка.Един път я опитах преди да му я дам и отиде в кофата.Но аз съм против сладкото при деца.

Така вкусно ги правя, че ще си оближеш пръстите  Grinning питай Ню колко доволна остана, когато Гери омете цялата порция  Mr. Green

Zorie  Hug
Виж целия пост
# 10
Никол ме заинтригува с тези закуски ,които приготвя на София.Ще може ли да ми кажете малко подробности-какви точно ядки купувате,по какъв начин ги правите и може ли да се пасират после.  bouquet
Виж целия пост
# 11
така, така. дай сега точна рецепта  Flutter
Виж целия пост
# 12
Овесените ядки, вземам от Била, "Clever", фини се водят, слагам вода около 180 мл. в микровълновата, като заври, слагам 4-5 супени лъжици от ядките, слагам ги пак в микровълновата, колкото да се "обърнат". Добавям масло и сирене на око и като се поохлади, 1-2 мерителни лъжички АМ. Другия вариант е да сложиш настъргани плодове Simple Smile

По същия начин и останалите, но мярката ми за грис е 3 супени лъжици на 180 мл. вода, марката е "Софимел", обикновен, пшеничен.

Пшеничните ядки и просото варя малко по-дълго, тях ги купувам от Европа, но съм пресипала в кутии и не помня марката  Blush

Няма нужда от пасиране, стават на каша  Grinning
Виж целия пост
# 13
Пробвай и с домашна юфка, тя става много мека, като каша.
Виж целия пост
# 14
Никога не съм давала попара. На тяхната възраст му давах грис с АМ, натрошени бисвкити с АМ, готови млечни кремове на Нестле и различни видове каши, плодово пюре с АМ  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия