Болка в слабините

  • 4 462
  • 23
Милички, имам следния проблем последните няколко дни, като стана така ме прерязват слабините, че не мога да ходя, след няколко секунди отшумява.Четох ,че това са признаците на ранна бременност, но пък нямам никаква чувствителност или болка в гърдите.
Този месец с мъжа ми сме се постарали с бебе-правенето, но днес си направих тест ( твърде рано е, нямам закъснение, след 5 дни трябва да ми дойде)и  беше отрицателен., дали все пак има мъничка вероятност болките да са от евентуална бременност?

п.п. толкова ми се иска да е така  Cry
Виж целия пост
# 1
може, ама може и да си в ПМС, но ако болките са силни, незнам миличка , дано не е пмс Praynig
Виж целия пост
# 2
konstans,силно се надявам да са точно такива признаци Praynig,но при мен са такива ПМС болки
Въпреки това хайде другата седмица дано се похвалиш Praynig Hug
Виж целия пост
# 3
Констанс, тези болки след секс ли са или по принцип след ставане от леглото?
Виж целия пост
# 4
Ами не, примерно при ставане от компа , от масата, от колата и т.н.
А също имам и доста обилно течение....
Виж целия пост
# 5
И аз наскоро бях с такива симптоми  и се усъмних за бебе, но до тест не стигнах!  Wink
Виж целия пост
# 6
Ами не, примерно при ставане от компа , от масата, от колата и т.н.
А също имам и доста обилно течение....

 newsm78 ох, ами може и да е бебе, но не съм сигурна, поне мен само при втората бременност ме болеше корем, но то се оказа, че имало защо - дано при теб не е индикация за проблем /всяка бременност е индивидуална откъм симптоми/. За секса питах, защото при мен горе-долу по същото време от МЦ се спука киста при секс, като ме боля два-три пъти преди това при кексене  Embarassed Не искам да те плаша, радвам се, че не е такъв случая и се надявам да е заради бебче  Praynig Peace
Виж целия пост
# 7
Може да е бременост, и ти пожелавам да е така, но преди да ти закъснее, те съветвам да не правиш тестове!
Виж целия пост
# 8
Констанс,не искам да давам напраzни надежди,но при мен има6е точно такива болки и се окаzах бременна.При ряzко ставане ме преряzва6е силно или отляво или отдясно и се превивах zа секунди...А теста ми бе6е отрицателен дори малко след zакъснението и после един ден EFP Пожелавам ти да е това,но все пак иzчакай да ти zакъснее и тогава прави тест...Успех newsm10
Виж целия пост
# 9
Може да е бременност, може да е ПМС, може и да е от настинка. Не се самонавивай, че разочарованието после е по-голямо. Изчакай още 5-6 дена и тогава направи тест. Пожелавам ти да е положителен. Peace
Виж целия пост
# 10
Благодаря, милички   bouquet
Сега най-трудното е да не правя тестове поне 3 дни....
Виж целия пост
# 11
Аз имах такива болки до 10г.с. Стискам ти палци и при теб да не е ПМС  Wink
Виж целия пост
# 12
При мен тези болки са 2-3 дена преди да дойде Лелката. Sad
Виж целия пост
# 13
Гледам календара , че днеска трябва да ми дойде....
Виж целия пост
# 14
Гледам календара , че днеска трябва да ми дойде....

Стискам палци още да не ти е дошло и да се похвалиш с две чертички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия